Sexuální život přináší spoustu zážitků, experimentování a nových nápadů a často jsou právě pro lepší zážitky používané různé prostředky, mezi které patří také afrodiziaka.
Právě afrodiziaka slouží jako prostředek pro zvýšení sexuálního vzrušení a libida. A k takovým prostředkům, které podporují váš intimní život a touhu patří například poppers.
Jde o tzv. čichací afrodiziakum, které se nachází v praktické lahvičce a používá se inhalováním nosem.

sex

A co vůbec lahvička s názvem poppers obsahuje?
Jde o krycí nebo spíš slangový název pro chemické látky zkráceně zvané nitráty, které jsou také silnou hořlavinou a můžete se s nimi setkat také ve sprejových osvěžovačích vzduchu, čisticích prostředcích atd.
Tyto látky znali v 70. letech především homosexuálové a proto se dlouho žilo v tom, že je to afrodiziakum určené pouze pro ně. Teprve později se dostalo i k heterosexuálům.

Účinky jsou charakteristické malátností, euforií, uvolněním hladkého svalstva a prokrvením pohlavních orgánů. Právě hladké svalstvo se nachází v konečníku a ve vagině, takže si můžete lépe užít nejen klasický pohlavní styk, ale také anální.

K užití formou přičichnutí dochází při zahájení samotného sexu či před samotným orgasmem, který trvá daleko déle a hlavně intenzivněji. Samotné účinky po přičichnutí se dostaví do 2 sekund a trvají zhruba dvě minuty.

milování

Vzhledem k tomu, že se jedná o silně prchavé látky, tak můžete lahvičku postavit přímo k posteli a látky se rozptýlí do ovzduší. Touha po sexu nenechá na sebe dlouho čekat a bude daleko vášnivější a plný rozkoše.
Toto afrodiziakum nepatří mezi drogy a není návykové, ale i v tomto případě je potřebné brát ohled na své zdraví a to především v případě problémů se srdcem nebo krevním tlakem.
Látka je legální, takže si lahvičku s tímto afrodiziakem můžete bez problémů pořídit.