Poslední služby


Úmrtí milované osobypro nás může být velmi těžkou zkouškou. Tyto chvíle bychom měli věnovat smutku a truchlení, ale čeká nás zařizování pohřbu. Velkou pomocí je, pokud máme v blízkém okolí pohřební službu, která zařídí okolo pohřbu s citlivým přístupem téměř všechno za nás. Od vytisknutí parte až po odvoz zemřelého ke kremaci.
květina a pohřeb
V případě, že zemřelý bydlel sám v bytě, je potřeba jej odhlásit a ukončit veškeré smlouvy. Počítejme s tím, že každou smlouvu lze ukončit jen předložení úmrtního listu. Musíme mít připraveno číslo smlouvy, svůj průkaz totožnosti a číslo účtu nebo SIPO. Většinu těchto úkonů můžeme zařídit prostřednictví emailů a úmrtní list včetně dalších potřebných dokladů můžeme poslat v příloze.
Nezapomeneme zrušit smlouvu:
· O dodávce elektrické energie
· O dodávce plynu
· O dodávce vody
· O internetu
· O běžném účtu
· Odhlásit poplatky za televizi a rozhlas
· Odhlásit noviny a časopisy
· SIPO
Všechny doklady zemřelého můžeme odevzdat příslušné instituci, kterou byl vydán nebo nezabezpečíme tak, aby nemohly být zneužity. Postarat se musíme i o automobil, zejména o placení povinného ručení. Pokud autem jezdit nehodláme, oznámíme to pojišťovně.
pohřební vozy
Pokud měl zemřelý úrazové, životní nebo jiné pojištění, ihned to pojišťovně oznámíme. Uspíšíme tak vyplacení částky na smlouvě uvedené osobě.
Ostatní majetek se převádí až po skončení dědického řízení. Pokud nemáme dispoziční právo k účtu zemřelého, požádáme o jeho zpřístupnění soud, protože trvalé příkazy nepočkají a bude se navyšovat penále za pozdní zaplacení. Mobil s paušálem lze zrušit bez pokuty, protože smrtí účastníka smlouva zaniká. V případě, že se tak nestane, obrátíme se také na soud.
Úřady jsou tady od toho, aby nám v případě potřeby pomohly nebo poradili, co dělat dál. Potřebovat je můžeme jak v případě úmrtí v rodině, tak i v případě narození .

Dokonalá kuchyň

Nejste spokojená se svoji starou kuchyní? Nelíbí se Vám, jak je řešená? Nemáte zde všechno po ruce a je prostě opravdu špatná? Spotřebiče Vám už odcházejí a Vy přemýšlíte, jakou firmu byste měli oslovit, aby Vám to udělala přesně podle Vašich představ? Pokud někoho spolehlivého hledáte, tak my jsme pro Vás stoprocentně ti praví. Jen se přesvědčte na vlastní oči o našich krásných kuchyních, co jsme udělali pro naše klienty. Najdete to ve fotogalerii. My jsme pro Vás ti opravdu nejlepší. Pracujeme již dvacet pět let v této branži, takže zkušeností máme opravdu požehnaně. Stejně tak jako zkušeností tak máme i moderní technologii, která nám pomáhá, aby bylo všechno přesné a opravdu dle Vašich všech představ. Díky našim luxusní kuchyně budete mít to, co jste nikdy před tím neměli. Krásnou kuchyň, která bude nadčasová, moderní a opravu praktická. My Vám pomůžeme vše navrhnout tak, aby to bylo co nejpraktičtější a zároveň co nejkrásnější.Výhody
U nás máte opravdu celou řadu výhod. Na první konzultaci pojedeme za Vámi, abyste se nemuseli obtěžovat někam jezdit. Přijedeme za Vámi a domluvíme se, co byste si tak zhruba představovali a poradíme Vám na základě svých zkušeností, co by bylo třeba dobré zrovna ve Vašem případě. S námi rozhodně nebudete ničeho litovat a budete maximálně spokojení stejně jako ostatní zákazníci, kteří vložili svoji důvěru do našich profesionálních rukou a teď si užívají skvělého vaření a pečení v dokonalé místnosti podle jejich přání a snů.

Skvělé výhody
· Výroba 6 týdnů
· Zajistíme Vám dopravu i montáž zdarma
· Zdarma 3D návrh a online kalkulaci
· Poskytneme odborné poradenství
· Přívětivé vystupování

Kromě těchto skvělých výhod Vám také garantujeme, že po Vás nebudeme chtít žádné skryté poplatky, to si pište. S námi víte, na čem jste. My hrajeme rozhodně fér, to si pište.


Kancelář může být příjemným místem

Od kancelářských prostor očekáváme určitou formálnost a také to, že budou působit reprezentativním dojmem. Nemusí to však nutně znamenat pouze strohý vzhled a uniformitu. Základem je některý z kusů zařízení z kolekce kancelářský nábytek sestava. Všechny kusy by tedy měly tvořit vkusný celek, a ladit by k sobě měly nejen barevností, ale i stylem provedení a zpracováním. Nábytková sestava však vytvoří jen určité pozadí, rámec vaší kanceláře.


Tu pravou atmosféru vykouzlíte až s pomocí nejrůznějších doplňků.

Nemusíte se obávat, že by se muselo jednat o nejrůznější módní výstřelky, které si až příliš pohrávají s výraznými barvami. Úplně postačí, když zvolíte nástěnné obrazy nebo moderní fotografie ve velkoplošném formátu. Pokud si nebudete jisti vhodností motivu, zvolte květinové nebo abstraktní motivy a pouze si vybírejte podle barevného ladění. Dalším výborným doplňkem jsou nejrůznější pokojové květiny, které pokud umístíte do atraktivního květináče, působí velmi reprezentativně a vytvoří přívětivou atmosféru, jelikož pohled na zelenou barvu uklidňuje.

Všechny doplňky dolaďte do jednoho barevného stylu!

Pokud si pro takovou práci nechcete najímat externího pracovníka či přímo designéra, svěřte výběr doplňků jednomu z pracovníků nebo pracovnic. Avšak pozor. Pro tuto činnost vyberte opravdu jen jednoho pracovníka. Takový úkol svěřený do více rukou by mohl znamenat smíchání jednotlivých stylů a to může být spíše ke škodě konečného výsledku.


Až budete vybírat zařízení vaší kanceláře, prohlédněte si naši nabídku. Dokážeme uspokojit představy i těch nejnáročnějších zákazníků, jelikož náš sortiment je velmi široký. Budete příjemně zaskočeni, za jak nízké ceny můžete pořídit atraktivní kusy kancelářského nábytku! Nebylo by už na čase, aby vaše kanceláře působily moderním a reprezentativním dojmem?

Úložné prostory nám nechybí jen doma, ale i v kancelářích

Také tak nemáte rádi, když doma něco založíte a nemůžete to delší dobu nalézt? Většinou se daný předmět objeví až ve chvíli, kdy začnete hledat něco zcela jiného. Ale hledat něco zcela jiného nemůžete věčně. Základem je tedy úklid a přehledné srovnání a roztřídění všech vašich nezbytností. K tomu potřebujete dostatek přehledných úložných prostor. A teď si představte, že danou věc nezaložíte doma, ale založíte ji někde v kanceláři.Tam však čekat nemůžete. Potřebujete tento důležitý dokument co nejdříve. Stojí vás to spoustu času a úsilí, než vše řádně přerovnáte, opětovně setřídíte a požadovaný dokument objevíte. Jak nároční jste byli doma, na výběr úložných prostor? V kanceláři musíte být mnohem náročnější! Vybrat vhodné kancelářské skříně z naší nabídky je jistě snadné, jelikož máte na výběr z mnoha modelů a nejrůznějších provedení.

V případě, že jsou vaše kancelářské prostory dostatečně velké, nenechávejte volnou plochu. V kancelářských prostorách nemusíte tolik dodržovat požadavek na vzdušnost interiéru a raději volné a nevyužité plochy zaplňte praktickým kusem nábytku, jako jsou právě nejrůznější kartotéky, zásuvky a skříňky. Ačkoliv se vám zpočátku může zdát, že tolik volného úložného místa nemůžete potřebovat, uvidíte, že vám zakrátko bude dokonce chybět. Během jednoho roku vám potřeba na archivaci dokumentů značně vzroste a některé typy dokumentů je třeba archivovat dokonce i dvacet let, nebo po celou dobu trvání vašeho podnikání.Ani doma, ani v kanceláři nemůže platit, že máte dostatek úložných prostor.

Při výběru nábytku se soustřeďte na to, aby jednotlivé kusy byly ze stejné nábytkové řady. Pokud máte pocit, že je možné každou místnost vybavit v jiném stylu, jelikož jsou od sebe odděleny dveřmi, není to pravdou! Jedna firma, přeci tvoří jeden ucelený prostor!

Parádní, a přesto praktické

Máte-li pocit, že Vašemu čerstvě postavenému zahradnímu domku stále něco chybí, pak věřte, že dřevěnými roletami nic nepokazíte!
I když jste stavěli domek tak, aby zapadal do okolního rázu krajiny, stále byste jej mohli ještě více zkrášlit . Ale ne přepychem a luxusem, i když by to tak mohlo vypadat. A vlastně to tak vypadat bude.

V současné době vlastně řešíte zatemnění oken před sluncem. Je protivné, když se ve vedrech nemáte pořádně kam schovat. Uděláte si siestu v domku, ale i tam Vás sluneční paprsky dostihnou.

Jak to tedy vyřešit?

1. Záclony a závěsy?
To už ne. Chytá se na ně prach a každou chvíli je musíte vyprat, protože topíte v kamnech.
2. Žaluzie?
Ty se tedy na okna na zahradě hodí více, ale už přírodní atmosféra pozbývá toho kouzla! Žaluzie máte už doma
3. Dřevěné rolety?
Tak to je něco, o čem byste mohli uvažovat! Hm, to je dokonce dost reálné!

Proč právě ty?

Myšlenka dřevěných rolet je vážně skvělá. Dokonce výtečná. Začíná se Vám líbit víc a víc? Tak to je jasné, protože má mnoho výhod.
· Rozhodně budou dokonale stínit.
· Jejich pořízením zachováte přírodní ráz okolí ve spojení s Vaším domkem.
· V zimě budou dokonale tepelně izolovat.
· Dokonce odhluční, až budete mít návštěvu.
· A když nebudete právě trávit čas na zahradě, pak jsou výborné na zajištění bezpečnosti!
· A nakonec báječně vypadají!

Tak to nemá chybu! Pravděpodobně jste již rozhodnuti. Vzhled a praktičnost v jednom! Kdy se tohle poštěstí?
Navíc si můžete dovolit přece jen luxus naší doby, a to ve formě ovládání kvalitních dřevěných rolet. Nemusíte je mechanicky ovládat. Můžete použít elektrický proud a ovladač. A přesto vše zůstane tak přírodní! Úžasné!
A nakonec byste mohli dřevěnými roletami zabezpečit i verandu. V případě silnějšího větru nebudete sedět v průvanu, ale stále na čerstvém vzduchu!
Tak to už není, o čem přemýšlet, viďte? Také si to myslíme!

Kvalitní a praktické

Pořídili jste si drahý a kvalitní prut, o který teď máte obavu a chcete, aby byl uložen v bezpečí, když se přepravujete na místo lovu? V naší bohaté nabídce jistě objevíte správný obal na pruty, ve kterém se těm vašim bude ležet jako v bavlnce, nebude mu hrozit žádné poškození, které by pak omezilo jeho skvělé schopnosti, kvůli kterým jste si ho zvolili.

V naší specializované prodejně seženete veškeré rybářské potřeby, včetně velmi potřebných obalů na pruty, ať už potřebujete uchránit před poškozením jakékoliv druhy rybářských prutů, u nás jistojistě seženete ten správný obal, který vám bude vyhovovat svými rozměry i praktickým provedením.
Prohlédněte si naši bohatou nabídku pomůcek pro rybáře, jistě zde také objevíte věci, kterými můžete podarovat někoho, kdo rád chodí na ryby, ale sám si kvalitní a veškeré potřebné vychytávky nekoupí, vy tak můžete mít snadno vyřešený dárek a obdarovaný bude mít jistě radost z praktické věci, kterou hned v nejbližší možné době využije. Ať už si vybíráte rybářské potřeby sami pro sebe, nebo hledáte báječně praktický dárek pro někoho blízkého, z naší bohaté nabídky si jistě vyberete ty nejlepší a nejkvalitnější výrobky za velmi výhodné ceny.

Vše, co si u nás vyberete, vám ochotně zašleme až přímo k vám domů, takže nemusíte běžet na poštu, ušetříte svůj cenný čas, který můžete věnovat přípravě na novou rybářskou sezonu, kterou si jistě s úplně novým vybavením užijete o sto procent více než ty předcházející. Vyberte si u nás kvalitní produkty, které využijete na trávení volného času aktivně v přírodě, na zdravém vzduchu tak uděláte pro sebe něco zdravého a díky dobrému vybavení to bude jen velká zábava.

Odreagujte se od všedních starostí

Jen málo lidí se dokáže odpoutat od pracovních povinností, od povinností vůči rodině, a najít si čas pro sebe. Prostě jen tak hodit všechno za hlavu a udělat si takovou malou radost jen a jen pro sebe. To není vůbec sobecké!
Člověk je zvláštní tvor, který má smysl pro povinnost, je zodpovědný, ale občas potřebuje, tak zvaně vypnout a věnovat se jen tomu, co ho zajímá, co ho baví!
Ale dokáže to každý člověk?

Jestli právě Vy patříte k té sortě lidí, kteří nedokážou a neumí odpočívat a věnovat se svým zájmům, pak jste na cestě do pekel.

· Čeká Vás období deprese,
· období neuvěřitelně ochromující únavy
· a období fyzického strádání.
Všichni moc dobře víme, když je duše nemocná, chátrá i tělesná schránka.
Musíte s tím něco udělat včas, než se dostanete do stavu, ze kterého se jen těžko budete hrabat!
Je Vaší prioritou práce? Zájmy Vaší rodiny? Povinnosti a povinnosti? Tak takhle ne! Vaše priority mohou být přece zachovány i v tu chvíli, když budete tak trochu myslet i na své zájmy, záliby. Vždyť nemusíte dlouhé hodiny odpočívat u svých věcí a zanedbávat přitom rodinu, nebo povinnosti vůči své práci!
Co nejdříve si najděte čas pro svou zábavu, která Vám přináší upřímnou radost. Zalovte ve svých vzpomínkách a najděte si tu svojí parketu zálib, která Vás činila vždycky spokojeným, šťastným a veselým. Pocítíte velikou úlevu své mysli, která je v současné době tak zahlcena povinnostmi!
Odpočívat je umění
Můžete být podnikatelem, nebo státním zaměstnancem, a přesto na obou pozicích můžete stále jen pracovat a pracovat. Odpočinek pro Vás prostě není. Pro Vás se odpočinek stává uměním, které nezvládáte.
Těžké to není
Nebaví Vás aktivní sport?
Přečtěte si o svých zálibách zajímavé informace, které Vás k odpočinku dovedou. Radost ze života Vám přinesou i tyto informace, protože začnete myslet na své věci. Najednou zjistíte, že tolik krásy a zajímavostí Vám díky povinnostem už proběhlo pod rukama.

Vyzkoušejte a uvolněte se

Možná jste o tomto druhu masáže slyšeli od svých přátel. I když se vám může zdát, že se jedná o naprostou novinku v této oblasti, není tomu tak. Například náš salon se tomuto druhu masáží věnuje již pět let. Lidé pouze o tomto druhu masáže příliš nevědí, protože si myslí, že se jedná o sexuální služby. To je však mýtus. Naše masérky jsou profesionálky, které mají veškeré potřebné certifikáty. Nezaměňujte je s prostitutkami. Jedná se pouze o nový způsob masáže vašeho těla, která se zaměřuje také na intimní partie. Právě v tom tkví její specialita. Tato masáž vás dovede k vyvrcholení.

Po masáži se budete cítit uvolněni, jako nikdy předtím. Uvolníte nejenom své tělo, ale také svou mysl. A to je v dnešní uspěchané době klíčem k úspěchu. Proto se nebojte a objednejte se k nám.

Nový salon otevřen

Speciální erotické masáže Praha provádíme v našich salonech. Nově jsme pro vás otevřeli také druhý salon, který se nachází přímo na metru Anděl. Co vše tedy můžete očekávat od erotické masáže?
• profesionální masérky
• sami si vyberete masérku dle svých požadavků
• luxusní a čisté prostory
• několik druhů erotických masáží na výběr
• velmi přívětivé ceny
• možnost masáže prostaty na požádání
• možnost masáže se dvěma masérkami
• masáže také pro páry
• nealko zdarma, možnost zakoupit si alkoholické nápoje


Naše erotické masáže jsou určeny pro každého. I pokud patříte mezi stydlivé typy, nemusíte se obávat. Naše masérky jsou skutečné profesionálky. S každým zákazníkem pracují zcela individuálně. Kromě klasické masáže můžete vyzkoušet také NURU masáž. Ta je speciální v použité NURU gelu, kterým vás bude masérka masírovat. Velice žádaným druhem masáže je tantrická masáž. Ta obsahuje prvky klasické masáže, které pojí s tantrickými rituály. Součástí této masáže je relaxační hudba, intimní osvětlení a vůně éterických olejů.

Trička, která zviditelní váš styl a vaši vlastní motivy

Máte svůj styl a chcete, aby to bylo vidět. To platí především o vašem oblečení. Neradi nakupujete v běžných obchodech, nesnesete totiž, že stejné kousky má i někdo jiný. Potřebujete být originální, proto vybíráte méně známé značky a netradiční oblečení.
V ideálním případě nakupujete oblečení vyrobené na zakázku, takové, které nelze sehnat ve více provedeních. Rájem jsou pro internetové obchůdky, kdy autoři svá dílka tvoří většinou pro radost doma. Další z možnosti představují i trička s vlastním potiskem.
Taková trička vyjádří přesně váš styl, vaše myšlenky a nápady, jednoduše vyniknou. Proč? No zkrátka proto, že si motiv můžete vytvořit sami. Ano, cokoli vás napadne, cokoli si připravíte, obrázky i nápisy, to můžete mít. Záleží na vaší fantazii.

Vyberte si ze široké škály možností provedení i speciálních efektů

Jednobarevný i vícebarevný motiv není žádný problém. Zašlete návrh motivu a zbytek nechte na profesionálech. Vyhotovení s využitím sítotisku zajistí dokonalý výsledek s jasnými barvami, které vydrží i častější praní. Stačí si zvolit rozměr, umístění a je to.
Vyberte se z široké nabídky triček nebo mikin různých střihů a barev, v pánských, dámských i dětských variantách a několika velikostech, o gramáži od 140 g/m2 do 220g/m2.
Navíc máte ještě jednu možnost, to v případě, že máte představu o motivu, ale sami si ho netroufáte realizovat. Nechte si od profesionálů kromě tisku vypracovat i samotný grafický návrh motivu. Odpadnou vám tak starosti, zda posíláte svůj návrh ve správném formátu.

Dále je možné využít speciálních efektů či aplikací a dokonce i výšivky, kterou lze k motivu také umístit. Je to pouze vaše volba. Pečlivě si projděte všechny možnosti. Až se rozhodnete, svěřte výrobu profesionálům. S výsledkem budete určitě spokojeni.

Krása rúk a prstov

Starostlivosť o ruky patrí ku každodenným návykom a naše ruky si to zaslúžia. Veď sú jedným z najviac zaťažených partií tela. Majú obdivuhodnú moc povedať niečo aj o našom charaktere. Patríte k tým, čo chcú vypadať upravene počas celého dňa alebo k pohodlnejším, ktorým na vzhľade toľko nezáleží?

Vždy upravená


Čo zaujme a vydrží pomerne dlhú dobu sú umelé nechty. Aj keď to tak nevypadá, už pri prvom stretnutí s takouto úpravou rúk zistíte, že sa jedná o malé umelecké dielo. Pomocou formy si môžete vybrať tvar, ktorý bude nádherne formovať práve vaše prsty. Materiál, ktorý sa najčastejšie používa je gél, no výber zahŕňa i iné druhy materiálov. Šetrné lepenie a predchádzajúce brúsenie je samozrejmosťou.
ÚV gély nájdete stavebné, základné, vrchné, jednofázové, špeciálne, neónové
a ďalšie.

Zdobenie a doplnky

Možnosti úpravy sú tak zaujímavé, že je občas náročné si vybrať. Jednou z možností sú prášky, ktoré vytvárajú veľmi netradičné efekty. Napríklad zrkadlový či dúhový. A čo poviete na svietiace efekty alebo hviezdny prach. Na každej párty sa stanete hviezdou večera. To však nie je jediná možnosť ako u skvelých umelých nechtov dosiahnuť ich perfektný vzhľad. Zdobiť sa dajú aj tým, že sa na tieto nalepia kamienky, mušle alebo iná drobná bižutéria. Aj keď kamienky môžu tvoriť vybrané šperky.

Takže

kamienky mušle FIMO hmota nitky
zdobiace pásky


A čo takto ozdoba pomocou maľby a kresby? Chce to nápady, trpezlivosť a umelecké cítenie. Potreby a doplnky nájdete aj v zostavách, ktoré poskytujú základné vybavenie a zakúpite ich ako ucelené balíčky. Nájdete v nich aj nástroje ako pilníky, nožničky a mnohé ďalšie. Pre zachovanie zdravých vlastných a krásnych umelých nechtov, nájdete podporné prípravky pre ich spevnenie. Rovnako si môžete zakúpiť aj čističe a odlakovače. Prekvapí vás ich zaujímavá vôňa, ktorá vám bude určite príjemnejšia než u klasicky dostupných.