Chcete se cítit příjemně a bezpečně? Pak se obraťte na profesionály v tomto oboru. Vše v ohledu zabezpečení domácností, ale také stabilní teploty, formou klimatizace, čerstvého vzduchu formou rekuperace větrání a mnoho dalšího zajistí elektrikáři Olomouc.

elektrikáři

Bytové a průmyslové elektroinstalace mají rozsáhlé možnosti využití. Týkají se jak chlazení a tepla v našich domovech, tak například také větrání a to nejenom v bytech a rodinných domech, ale také v komerčních prostorách.
v Hledáte vhodný způsob jak zajistit vaši kancelář? Chcete z bezpečnostního hlediska podniknout nějaké kroky, které budou vést ke zlepšení zabezpečení?

Pokud hledáte optimální řešení, navrhneme individuálně plán, který se bude hodit přímo na vaše prostory. Spojit to můžete například s klimatizací, která bude v létě skvělým pomocníkem. Bude celý prostor chladit a v kanceláři díky tomu bude pořád příjemně. Nebudete se potit a vaši zaměstnanci jistě také ocení, když budou moci pracovat spolehlivě a kvalitněji, protože jim bude příjemně. Všechno je provázené a teplo s chladem také. Pokud si necháte nainstalovat klimatizaci, v této oblasti zařizujeme i montáž, doporučíme typ zařízení a provádíme údržbu i následný jakýkoliv servis, budete moci využívat i její druhou stránku. Které se to týká? V zimě totiž mnoho z klimatizací umí hřát, a proto můžete využít její výhřevnost.

Zaměřujeme se na novostavby, jakékoliv rekonstrukce i doplnění stávajících instalací

v Chystáte se stavět dům a chcete novodobou technologii zabezpečení? Je možné také centrální řízení celého domu. Již v budoucnosti žijeme, nemusíte čekat, až přijde. Pomocí chytrých technologií v dnešní době můžete ovládat vytápění, stínění, osvětlení, větrání, audio a video.

nástroje

v Zajišťujeme elektroinstalacemi také obchody nebo kanceláře. Provádíme zabezpečení a doplníme prostory o moderní a chytré zařízení, které bude chránit vaši bezpečnost. Systémy proti krádeži či vniknutí nebo alarm, který se spustí, když začne hořet, to všechno a mnohem více umí naše běžné produkty.