Co na sebe – problém už od narození


miminko, pruhové triko

Co si vzít na sebe? Tento problém ohledně šatníku neřeší jen maminky ohledně sebe samotných, ale také ohledně svých dětí, a to už od narození. My vám tento problém pomůžeme velice rychle vyřešit, protože v naší nabídce naleznete báječné kojenecké oblečení v různých velikostech, neutrálních i pestrých barvách, různých materiálů. Chtějte pro vaše děťátko to nejlepší, s ohledem na jeho citlivou pokožku a také s ohledem na nedostatečnou termoregulaci novorozenců. Důležité proto je, aby byla miminka dobře oblečené, nejen doma, ale i venku.

Po nákupu u nás budete moci vaše miminko uložit ke spánku v pohodlném overálku, při přebalování zase využijete praktická bodýčka s šikovným zapínáním v oblasti plenek, které vám usnadní přebalování. Zároveň také bude vaše děťátko nejen v pohodlí, ale také šik. Zapomeňte na nudné a nezajímavé neutrální barvy a popusťte uzdu vaší fantazie – oblékněte vaše miminko do pestrobarevných a vzorovaných bodýček, overálků a dalších nezbytných kousků z dětského šatníku, které rozveselí den. I ti nejmenší si zaslouží mít něco hezkého a pohodlného na sebe, aby se mohli líbit.

miminko, beránek, červené kalhoty

Při nákupu v našem dětském secondhandu ušetříte a za lákavé ceny tak pořídíte nespočetně různých kousků roztomilých a malinkatých oblečků pro vaše ratolesti. Teprve po nákupu u nás bude výbava pro vaše očekávané miminko konečně kompletní a vy si tak budete moci spokojeně odškrtnout další položku na vašem dlouhém seznamu. A až vám vaše miminko povyroste, nezoufejte, v nabídce dětské secondhandu naleznete krásné kousky i ve větších velikostech. U nás nakoupíte pro chlapečky i holčičky různých věkových kategorií, od novorozenců, přes kojence, až po batolata. K nákupům pro ty nejmenší se k nám budete jistě rádi vracet, protože nabízíme široký výběr za báječně nízké ceny.

růžové botičky, oblečení pro holčičku