V zaměstnání, ve škole, na dílně, všude se občas potřebujeme převléci. Ideální jsou k tomu skříňky na převlíkání, kam si uschováme veškeré své osobní věci a samozřejmě také oblečení. Šatní skříňky existují v různých velikostech a typech. Mohou být barevné, nebo jednobarevné například šedé, což je typická barva podobných skříněk. Pokud chcete něco nenápadného, pak je tento typ skvělý do každé dílny nebo do jakéhokoliv provozu. Na druhou stranu barevné provedení jistě potěší nejednoho školáka. Červené nebo modré, pro kluky i pro holky. Pro malé i větší školáky budou líbivější barevné typy, které jim rozveselí náladu. Existují také skříňky s lavičkami nebo bez nich. Vždy mají zámek, abychom si mohli svědomitě naše věci uschovat a zamknout, aniž by nám je někdo kradl, nebo aniž by se nám do našeho soukromí někdo jiný díval.

šatna

Širší či užší? Vyberte si podle daného prostoru

Dřevěný typ vypadá velice lákavě a hodí se i do administrativních budov. Za to plechové a kovové typy můžete dát kamkoliv do provozu, protože se jen tak lehce nezničí ani neponičí. Nežádoucí prostředí je neovlivní a ony zůstanou pořád stejně hezké. Ani náraz či těžší břemeno je nemůže znehodnotit, proto jsou tyto plechové a kovové typy skvělé do dílen, do různých opraváren, do mechanického i chemického průmyslu nebo také do strojního odvětví .

skříně

Ø Naopak dřevěné typy jsou hezké na pohled a také se hodí do vybavení kanceláří, ale i do místností, kde chcete, aby to vypadalo útulně a esteticky. Provedení může být zúžené nebo rozšířené, dle vaší představy nebo dle daného prostoru. Sami si můžete zvolit, jaký typ přesně potřebujete. Existuje provedení boxových skříněk nebo kombinovaných. Menší věci a drobnosti se skvěle hodí právě do boxových typů, zatímco věci a ostatní oblečení se hodí do klasických provedení vyšších šatních skříněk.