Péče o děti dá jistě zabrat všem rodičům, kteří někdy už nevědí, jak se postarat o to, aby jejich děti nezlobily, a naopak využily jejich aktivitu ve prospěch všech. Je více než důležité, poskytnout jim zábavný program, který jich ohromí a při kterém se můžou dokonale vydovádět dle jejich možností a toho, co všechno bude v jejich silách.

zábavný park

Nepromarněte tedy ani vy možnost navštívit zábavné parky pro děti, ve kterých si vaše ratolesti přijdou na své a nudit se zcela jistě nebudou. Přesně to totiž potřebují, mít někde svobodu při jejich hře a možnosti, které doma jednoduše nemají.

Navštivte Duhový park

V Praze si jistě přijdete na nespočet zábavy a oči vašich dětí se rozzáří natolik, že si společný den všichni báječně užijete. Jednou z možností, jak se k tomu dopracovat je návštěva Duhového parku, který nabídne celé rodině dostatek vyžití.

  • Jedná se o sportovně zážitkový areál, ve kterém na vás čeká velké množství atrakcí pro vaše děti, které ani chvíli neposedí. Výhodou je, že se jich můžete zúčastnit i vy dospělí a mít tak vaše třeba i menší děti – pořád pod dohledem.
  • Zabaví se u nás totiž i nejmenší děti – tedy skupina od dvou let.

Největším lákadlem pro každého raubíře, bude nepochybně velká trampolína. A jelikož děti skákání milují a rozhodně se nebrání tomu, strávit na trampolíně i hodiny, buďte si jistí, že nadšení schovávat nebudou. Atrakce nejsou rozdělené dle pohlaví, takže i zpočátku klučičí záležitosti rády využijí a ocení i holky, které mají cit pro dobrodružství. Střílení z luku nebo autodráhu se šlapadly, tak můžou vyzkoušet všichni, kteří se nemají strach zabavit na maximum.

tým

Vstupné

Další neméně důležitá informace, která vás přinutí náš park navštívit je přijatelné vstupné, které zahrnuje celý den v našem areálu. Necelých dvě stě korun vám bude stačit k tomu, abyste měli nejbližší dny nebo měsíce na co vzpomínat a mít opět důvod k tomu, vrátit se k nám. Pro starší osoby je samozřejmě k dispozici sleva pro seniory, což oceníte v případě, že nebudete chtít připravit vaši babičku nebo dědečka o možnost, být u toho, jak se jejich vnoučata dokonale baví.