Pakliže právě přemýšlíte nad tím, jak spolehlivě z místa na místo přemístit nějaké netypicky a nadprůměrně veliké a těžké břemeno jako je třeba hned celý váš dům, pak byste jistě měli vyzkoušet autojeřáb Praha, který vám přijde vhod, ať už je váš náklad sebevětší. A klidně to může být i onen zmíněný dům.
modrý jeřáb

Vždyť v dnešní době čím dále, tím více lidí bydlí v mobilních domech, což je skvělé řešení především pro ty, kdo chtějí bydlet ve vlastním bytě, a přitom se nechtějí zadlužit na zbytek svého života. A takový mobilní dům, jak již název napovídá, ze své podstaty cestuje. Zatímco totiž klasický zděný dům anebo dřevostavbu vám stavební firma postaví až na vaší parcele v předem vytyčeném místě, tak mobilní dům vám naopak váš dodavatel dodá až na místo kompletně hotový a plně vybavený, což samozřejmě patří mezi jeho přednosti. A zatímco když si takový dům pořídíte, tak vám jej zpravidla dodá až na místo dodavatelská firma na své náklady, tak v případě, že se rozhodnete s celým svým obydlím někam přestěhovat, byť byste jej chtěli posunout o jeden jediný metr, tak si to již musíte zajistit sami a na své náklady.
zdvihadlo jeřábu
A zvednout a posunout takový dům, byť není nijak zvlášť rozlehlý, to už není žádná hračka, takže bez autojeřábu, který i takový náklad unese, se v tomto případě rozhodně neobejdete. Ale každopádně je skvělé, že taková možnost existuje a člověk může klidně ve svém životě i několikrát změnit adresu, aniž by musel měnit svůj dům. Tím spíše, když je s ním spokojený a nemá v úmyslu na něm nic měnit. A kdo by také měnil dům, jehož parametry a vybavení si od podlahy až po střechu navrhnul sám?