Garážová vrata pro každého

Garážová vrata neodmyslitelně patří ke každému rodinnému domu. Jakmile jednou vlastníte automobil, pak si začnete dělat starosti s tím, kam jej uschováme a právě garáž je tím ideálním místem, kam automobil patří. I když, řekněme si to upřímně, mnozí z nás právě garáž mají a jejich vůz tam nestává, protože se zde nacházejí jiné věci a automobil musí zkrátka a dobře stát na dvoře. Obrázek, který vídáme poměrně často.

sportovní auta

Co je důležité vědět ohledně garážových vrat?

Jedná se především o jejich rozdělení. Mohou být dvojího typu, buďto:

  1. Sekční

nebo

  1. Výklopná

Typ výklopný

Výklopná vrata Berry patří mezi základní špičku. Před odstavením pod stropem se vyklopí směrem ven. Existuje přes 30 motivů vrat a to v ocelovém nebo dřevěném provedení. Poskytnou vám tvůrčí volnost. Díky tomu můžete vrata skvělým způsobem skombinovat i s dalšími prvky na vašem domově, například se vstupními dveřmi nebo okny. Mít všechno v jedné barvě či v jednom stylu se rozhodně vyplatí. Dům bude vypadat uceleně, vkusně a samozřejmě také moderně. Vyzkoušejte výklopná vrata a sami uvidíte, jestli vám tento typ sedí.

styl domu

Typ sekční

Sekční vrata jsou vždy moderní a elegantní. Otevírají se kolmo směrem nahoru. Díky tomu získáte prostor v garáži i před ní. Ničemu nezavazí a jakékoliv věci můžete dávat do garáže okamžitě za ně. Otevírají se vysunutím nahoru, takže neztratíte ani kousek místa. Velká výhoda, která převažuje, když máte krátký nájezd nebo velké rozměry vozidel. Skvěle se hodí nejenom pro osobní automobily, ale také pro terénní vozidla, dodávky i transportéry. Nabídka je opravdu široká. Vrata jsou vždy praktická a jednoduchá na ovládání. Jsou velice zajímá z pohledu estetiky. Mají vlastní styl i design, a proto se skvěle hodí ke každému rodinnému domku, ale také například do firem.

vnější pohled

Spolehněte se na garážová vrata Ostrava. Zajistíme jakýkoliv typ, speciální montáž i mnohé další příslušenství.

Podobné příspěvky