Každý, kdo se někdy pustil do stavby, jistě narazil na problém, jak přemístit nějaké těžké stavební věci, které není možné běžnou lidskou silou uzvednout. Málokdo vlastní nějaké složité technologie a tak většinou vždy na řadu přijdou firmy disponující těžkou technikou, která v těchto situacích naprosto bezpečně a nejlépe rychle pomůže.

hračky

Společnost autojeřáby Prahavám pomůže s přenosem těžkých břemen

Využijte služeb firmy s desetiletou tradicí a hlavně nespočetnými zkušenostmi v této oblasti. Konzultujte nejprve vaše potřeby či požadavky a vyškolený technik vám doporučí vhodné zařízení, které bude schopné vám ve vaší situaci nejlépe pomoci.

Všechny stroje řídí zkušení pracovníci, můžete se spolehnout, že vše proběhne hladce

Jistě byste nestáli o to, aby právě při přenosu či převozu vašeho těžkého břemene došlo k nějakému poškození, ať už samotné věci, nebo poškození okolních plotů či pozemků. Na naši firmu autojeřáby Praha se můžete ve všech směrech spolehnout. Žádný z našich strojů neřídí nikdo, kdo by neměl praxi minimálně 2 roky. Je to požadavek, který sami klademe na bezpečnost a kvalitu nabízených služeb pro své zákazníky.

Certifikované vázací prostředky pro veškerou manipulaci s břemeny

Mezi námi používané vázací prostředky s certifikací patří zejména: lana, řetězy, nekonečná lana a bezpečné kurty. Jsme si vědomi, že právě pevnost těchto vázacích prvků je důležitá pro jakoukoliv manipulaci s těžkými náklady a jejich narušení by mohlo způsobit nevyčíslitelné škody. Spolehněte se tedy, že naše služby budou pro vás znamenat především bezpečné přepravení nebo naložení vaší věci na určené místo tak, aby nedošlo k žádnému poškození vašich ani cizích věcí.
průmysl

Autojeřáby Praha a jejich kvalitní těžká technika jsou připraveni pomoci ve všech stavebních, montážních i vyprošťovacích pracích, a to i ve složitém či náročném terénu.