Mnohý váš kolega by si ve chvíli, kdy se neustále vrtíte na sedátku pomyslel, že asi nebudete tím pravým rybářem. Protože, jak kdysi řekl jeden slavný spisovatel l i rybář v jedné osobě – čas strávený na rybách se do života nepočítá. Jenže vy nemáte problém s trpělivostí, ale se sezením.

  • K vodě totiž my rybáři nechodíme jen proto, abychom tahali jeden kus za druhým (i když to také není špatná varianta), ale hlavně proto, že si chceme vyčistit hlavu a odpočinout od okolního světa.
  • Jen tak sedět a dívat se na splávek nebo sledovat pohyb „policajta“.
  • To je tím pravým relaxem pro unavenou duši.

pohodový rybář

Pohoda i po několika hodinách

Jestliže půjdete na plavanou, kdy chcete dostat nějakého toho dravce, pak vám bude stačit jen lehké sedátko, které snadno vsoukáte do batohu. Budete totiž sedět jen v mezičase, abyste dali odpočinout svým unaveným nohám nebo se posílili nějakou vydatnou svačinou.

rozbouřená voda

Jste-li ale rybář trpělivě čekající na svého kapříka, pak budete muset mít rozhodně pod sebou něco jiného. Určitě si nechcete zničit záda, ale svůj koníček si jaksepatří užít. Takovou službu vám udělá luxusní rybářské křeslo, které má anatomicky tvarované opěradlo.

  • To je ještě navíc vybaveno neoprenovým polštářem, který je pro zlepšení pohodlí polstrovaný.
  • Přední nohy jsou teleskopicky nastavitelné.
  • A na konci mají jednu super vychytávku.

    • Těmi jsou široké výkyvné patky, které brání zaboření.

rybaření v horách

To určitě také všichni známe. Když ukončíme (ne)činnost u vody, tak zjistíme, že sedíme téměř na zemi, protože se nám mezitím křesílko zabořilo. U tohoto se to stát nemůže. Jeho nohy fungují jako nohy velblouda, který se v poušti také nemůže zabořit. Třeba se konstruktér nechal inspirovat právě tímto „korábem pouště“. Vzhledem k tomu, že se dá i opěradlo nastavit podle momentální potřeby, nemusí se křeslo využívat jen pro potřeby rybářů.