Kromě toho brání dobře minimalizovat tepelné ztráty v zimním období. Naštěstí se již řadu let používá u moderních domů mikroventilace, i přesto může dojít ke ztrátám až 40%.
vzduch

Při stavbě nového domku se na tento problém myslí už v počátku, takže se bez takzvaného nuceného systému větrání ani neobejdete. Nároky se stále zvyšují, ale přitom vyvstává další problém, jak zajistit dostatečnou výměnu kyslíku, bez kterého se naše tělo neobejde? Při nedostatečné cirkulaci může docházet k vlhnutí prostoru nebo koncentraci CO2.Začnou nás trápit plísně a roztoči, kteří nám mohou způsobit řadu zdravotních problémů.

Správný ventilační systém , vám tak ušetří řadu starostí. V žádném případě se ale nejedná o vytápění, to už si budete muset zajistit jinak. Nepotřebujete naštěstí žádné detailní zpracování ani složité výpočty.

Kompletní řešení pro každého
Systém vzduchotechniky prospívá jak lidem, tak také přístrojům, které se v prostoru nachází. Nutné jsou zejména v objektech, kde není možnost otevírání oken. Tepelná jistota, odvod škodlivin a filtrace, ovlivňuje nejen dýchání člověka, ale také dobrý pracovní výkon a celkovou produktivitu. Správně nastavený systém vám pomůže s dokonalým odvlhčením, filtrací i teplotou v prostoru. Teplovodní ohřívače zajišťují dodatečný ohřev, jako kompenzaci části nepokrytého zpětného získání tepla. Adiabatická jednotka se zase postará o vlhčení a v létě i ochlazení.

hala

Omezte tepelné ztráty
Nebojte se oslovit odborníka, který se zabývá rekuperací už několik let. Ukáže vám, co všechno vám může pracovní prostor nabídnout a jak mu můžete pomoci i vy, aby se tu vaši zaměstnanci cítili co nejlépe. Zabráníte tak neefektivnímu větrání, které nemá stejně žádný smysl. Kromě toho získáte řešení na míru právě vám, čímž si vytvoříte podstatnou finanční rezervu, kterou pak můžete použít někde jinde.
Konečně budete pracovat a žít efektivně!