Odpočinek, relaxace, uvolnění, to všechno můžete zažít na wellness pobytu. Připravili jsme pro vás několik různých typů pobytů, ze kterých si můžete volně vybírat. Někteří lidé preferují wellness na víkend, jiní na celý týden. Speciálně pro dámy jsme připravili kategorii, která zahrnuje pouze dámské pobyty. Mezi další velice oblíbené se řadí relaxační pobyty na pár nebo více dní. Zaměřujeme se také na zdravotní problémy, a proto jsou v naší nabídce i lázeňské pobyty. Starší páry si více užijí pobyty pro seniory, protože ty představují velice nízké a příjemné ceny, zatímco si můžete užívat klidu a pohody. Chcete raději zvolit tip na pobyt? V tom případě se podívejte na tuto nabídku, právě tipů na pobyty. Jste pár a chcete zažít romantický víkend? I na romantické víkendy se zaměřujeme a nabízíme jenom to nejlepší. Vyberte si podle svého gusta!

levandule

Zažijte luxus, dobré jídlo a načerpání nových sil během jediného víkendu

Každý z nás občas potřebuje vypnout a právě pro tyto chvíle jsou zde wellness pobyty, které přináší mnoho zajímavých nabídek. Díky wellness pobytům můžete strávit pár krásných chvil s přítelem, manželem nebo rodinou nedaleko domova, nebo si právě můžete udělat výlet na delší trasu. Každý si zde může vybrat podle libosti. Načerpáte nové síly, přijdete na jiné myšlenky a budete moci na chvíli takzvaně vypnout a odpočívat. Poznáte nová místa, nové chutě a zažijete nečekané a báječné zážitky. Masáže, koupele, sauny, vířivky, zábaly, bazény, tenis, bowling, nebo jen turistika, to všechno je možné zažít během jediného víkendu, stačí si vybrat hotel nebo penzion podle vaší představy, vždy za velice rozumnou cenu, a už se můžete začít balit. Uvolněte se alespoň na víkend, odjeďte z domova, poznejte nová místa, nové lidi a načerpejte mnoho nových sil do dalších dnů.

éterické oleje

Prožijte to naplno

Chcete pomocí wellness pobytu strávit celou dovolenou? V tom případě můžete zvolit klidně týden nebo i více dní, na které odjedete na nějaký luxusní hotel a budete zde trávit příjemné chvíle plné báječných prožitků .