Čeká vás nekonečná relaxace a naprosté uvolnění. Každý z nás si občas potřebuje odpočinout. Vyberte si k vašemu odpočívání skvělou relaxaci ve vířivce, masáž zad nebo šíje, či koupelový zábal pro zlepšení vašeho zdraví.

řeka

Místo, které vás povzbudí a nabudí

Zde se snoubí energie z přírody s báječnými lázeňskými procedurami. Jižní Čechy mají rozhodně svou historii, pro kterou si vážíme každého místa, které se zde nachází. Dopřát si můžete probuzení vašich smyslů v některém z mnoha různých wellness hotelů. Mezi další možnosti patří také lázeňské procedury, kterými jsou tato města známá. Čekají na vaši návštěvu hotely a penziony v Třeboni, Táboře a dalších velice zajímavých městech.

Najdou se zde však také velice zajímavá místa, která můžete navštívit. Architektonické a historické památky, ale také nesmírně krásná a poutavá příroda, která vás nabije svou energií. Naučte se zde odpočívat a vychutnejte si klid a pohodu s nesmírně příjemným zážitkem ve vířivce, nebo formou sauny či jiného wellness. Hotely mají rozhodně co nabídnout .

Využijte čistého ovzduší místní krajiny

ü Oblast Jižních Čech se může pyšnit velice čistým ovzduším. Má široké možnosti rekreačního vyžití a také si zde najdou i aktivní lidé zábavu. Letní i zimní sportování je zde prováděno neustále. Podívat se můžete také po okolí, kde je velké množství kulturních památek. Vidět můžete zámky i historická města.

praha

ü Ať už hledáte volný odpočinek, nebo adrenalinovou zábavu, pak s tím musí být spojená i relaxace. Můžete zde trávit volné víkendy ve dvou. Pojmout relaxaci jako týdenní dovolenou s dětmi, či si jenom odjet do hotelu a nechat se hýčkat rukama odborníků na prodlouženém víkendu. Pobyt si můžete volně nastavit, stejně tak jako stravu, která je volitelná.