Pokud se právě teď rozhodujete, co dát své ratolesti (nebo vnoučeti) jako dárek například k narozeninám nebo za nějaký výrazný úspěch ve škole, pak si zkuste vzpomenout na své dětství.
· Co bylo vaší největší radostí?
– Přeci pohyb s ostatními dětmi.
– Dětství je hraní si, skotačení, bláznění.
pirátský skákací hrad.jpg
Proto vaše dítě jistě nejvíce ocení možnost se tímto způsobem vyřádit. Právě pro takové malé neposedy je vybudován park pro děti, který je postaven nedaleko od našeho hlavního města. Jeho rozloha je opravdu úctyhodná. Celých padesát pět tisíc metrů čtverečních. Což je ještě o patnáct tisíc více nežli má Václavské náměstí v Praze. Nudit se nebudou ani malí návštěvníci a ani ti odrostlejší.
· Jsou tu připraveny autodráhy se šlapadly, netradiční paintball s luky a šípy a společně s dětmi si můžete vyzkoušet jízdu na segway nebo se v teplých dnech ochladit v relaxační zóně s vodními prvky.
Po všech výkonech se samozřejmě mohou všichni návštěvníci občerstvit.A ti, kteří nedovedou žít ani chvilku bez nejnovějších technologií, se bez problémů připojí k Wi-Fi.
hlava zvířete.jpg

Děti poznají, co je ta pravá zábava

Rodiče, kteří se nechtějí účastnit zábavy a raději by spíše odpočívali, předají své potomky animátorům nebo moderátorům, kteří se dětem o zábavu a rodičům o klid postarají. K atrakcím, které tu fungují po celý den, patří kupříkladu skákací hrady, trampolíny, opičí dráhy, odrážela, obří skládačky, kuličkové, závodní a překážkové dráhy. K dispozici je toho samozřejmě mnohem více. Přijďte si vše vyzkoušet. Uvidíte, jak budou vaše děti večer hodné. Bude to tedy odměna také pro vás.
· A pozitivní vedlejší produkt?
– Děti poznají, že existuje také jiný a mnohem zajímavější svět nežli jen ten virtuální.
– A kamarádi mohou být také skuteční, nemusí se jednat jen o tisíce „facebookových“ přátel, které v životě zblízka neviděly.