Nebojte se, vůbec to není složité ani drahé a odborníci z reklamní agentury vám velmi rádi poradí, jak na to. Nejen, že s vámi prokonzultují i na dálku vaše představy, ale doporučí vám také materiály i barevnost pro vaše požadavky. Právě zkušenost jim dává prostor a možnosti býtkreativní a nabídnout vám maximum, které požadujete.

Jde to i po internetu

Pokud nechcete nikam chodit a chcete vše objednat a zajistit z domácího prostředí nebo z klidu vaší kanceláře, připojte se na stránku reklamní agentury, která vám ve svém menu rovnou ukáže rozsáhlé možnosti a varianty. V nabídce najdete, jak různé typy zakázek, včetně barevností a formátů, tak i požadavky na grafické či tiskařské zpracování nebo knihařské dokončující práce. Můžete tedy velmi snadno objednat samostatně přesně to, co potřebujete.

Jednoduchá kalkulace tisku

Málokdo rád počítá a navíc, co když se spletete? Samozřejmě splést se může jistě každý, ale díky online kalkulaci tisku máte možnost nechat program pro výpočet, aby vás plynule vedl a na nic nezapomněl. V nabídce totiž rovnou najdete všechno, co budete potřebovat. Tedy typ tiskoviny, barevnost, materiál, formát, počet kusů a také další zpracování, od laminace, po sešívání a skládání na příslušný formát. Postupně krok po kroku tedy zadáte všechny vaše parametry a požadavky na samotnou polygrafickou výrobu a dostanetekomplexní částku, kterou zaplatíte po dokončení vaší zakázky, ve chvíli, až jí budete přebírat. Nemusíte se tedy děsit, že vás cena nepříjemně překvapí nebo jí nebudete znát. Právě kalkulace tisku vám dá veškeré potřebné informace, které budete potřebovat vědět předem, než uzavřete vaši objednávku na výrobu.

Vaše společenské i firemní tiskoviny zpracujeme rychle a kvalitně, protože víme, jak moc jsou pro vás důležité

Svěřte do našich rukou všechny tiskoviny, na kterých vám záleží, jsme tady pro vás, abyste s námi mohli být krásně barevní, kreativní a hlavněspokojení.