Už si můžete splnit sen o dárku pro svá vnoučata! Už nemusíte shánět a poptávat se po hračkách ze dřeva ! Konečně si můžete vybírat z mnoha tvarů. A to rozhodně není všechno!

koník

Ale pojďme hezky od začátku.

Proč chcete, aby si Vaše vnouče hrálo s dřevěnými hračkami? Jsou těžké, mohou si s nimi ublížit. Mohou si zadřít kus třísky. Prvním důvodem jsou dozajista Vaše vzpomínky na dětství, kdy jste pod vánočním stromkem uviděli ručně vyřezávanou lodičku, nebo siluetu koně. Na ten okamžik štěstí nikdy nezapomenete. Tolik se Vám vryl do paměti. Vy toho koně stejně ještě máte, viďte? A jak jste si s ním vyhráli!

Druhým důvodem určitě bude to, aby Vaše vnoučata pocítila sepjetí s přírodou, která nám poskytuje tak skvělý materiál, jako je dřevo.

S rozvojem obratnosti a logiky se počítá!

A jak by se Vám líbilo, kdyby si Vaše vnoučata hrála s dřevěnými zvířátky, které si sama poskládají? Oni vlastně dají tvar koníkovi, kravičce, kočičce, nebo pejskovi! Není snad tento moment zjištění úžasný? Ne, nebojte se, že budou pracovat s nožem, nebo dlátem, aby si zvířátko vyřezali. Jednotlivé díly, ze kterých se zvířátko poskládá, jsou již připraveny. Je to něco, jako puzzle, ale ve 3D. A určitě si neublíží ani při jejich skládání, ale ani potom, když si s nimi budou hrát.

Jednotlivé díly jsou ohlazené a nejsou těžké.

kočka

Vy se pořízením dřevěných skládaček zvířat budete notným dílem podílet na rozvoji dovedností a logického uvažování Vašich vnoučat. A to je skvělá zpráva! Kdo by byl proti?

Už to vidíte? Malý capart, dokonce tak malý, že se teprve před několika lety postavil poprvé na nohy, se Vám bude chlubit tím, že si sám sestavil ohradu se zvířátky. A byl to Váš dar, kterým jste vyvolali takovou radost.