Pořiďte své budově bezbariérový přístup

Je dobře, že už je dnešní medicína natolik vyspělá, že nemusíte kvůli každému sebemenšímu úrazu hned přijít o končetinu nebo pokud je nutnost odstranit nějakou poškozenou část těla, tak to lze provést operativně a bezpečně bez ztrát na životech. Bohužel ale stále naše medicína nevyřeší úplně všechno, a tak se mezi námi pohybují lidé, kteří ať už z důvodu úrazu či stáří nebo nemoci ztratili možnost volného pohybu a jsou upoutáni na invalidní vozík a tím pádem také na pomoc ostatních.Právě těmto lidem se snažíme pomoci a usnadnit jim jejich životy, alespoň tím, že zajišťujeme nejmodernější bezbariérové přístupy jak pro soukromé domy, tak také pro budovy firem a společností. V naší nabídce najdete nejrůznější modely, provedení a možnosti schodišťových sedaček, šikmých a vertikálních schodišťových plošin, stropních zvedacích systémů a nájezdových ramp.

Naše společnost je tu pro Vás již více než patnáct a řídíme se mottem – řešení pro každou bariéru. Což v překladu znamená, že do každé budovy dokážeme přesně odhadnout, jaké zařízení umožní co nejlepší řešení přístupu pro zdravotně postižené, ale také třeba pro maminky s kočárky či pro lidi, kteří už díky stáří či nemoci mají problém vyjít schody. Vyjdeme Vám plně vstříc ve Vašich přáních a požadavcích a přizpůsobíme se všem podmínkám a vytvoříme dokonalý bezbariérový přístup v jakékoliv budově.Šikmé schodišťové plošiny jsou jedním z velmi oblíbených produktů, které přispívají k lepšímu bezbariérovému přístupu do pater vyšších budov a to nejen vozíčkářům, ale jak již bylo řečeno také maminkám s kočárky. My Vám nabízíme hned několik možností provedení a modelů, které si můžete u nás prohlédnout, a které se liší jak nosností, tak také rychlostí a také sklonem. Všechny modely šikmých schodišťových plošin jsou použitelné jak vevnitř v budovách, tak také venku před nimi.

Vydejte se do lázní

Ať už Vás trápí různé zdravotní problémy, nebo chcete prostě odpočívat a alespoň na pár dní zapomenout na všechny starosti a trable, rozhodně není od věci vyrazit někam, kde už se o Vaši pohodu a spokojenost postarají. To Vám samozřejmě mohou nabídnout lázeňské pobyty, díky kterým si budete moct užívat prvotřídní péče.

A na co si při výběru něčeho takového dát vlastně pozor? Rozhodně není od věci vybírat vhodný pobyt podle toho, jaké s ním mají ostatní zkušenosti. Dále byste se měli zaměřit na to, abyste si vybrali takový, který bude vyhovovat Vašim požadavkům a bude Vám moct nabídnout to, co si představujete a po čem toužíte.

Zasloužený odpočinek

Část strávený na takovém místě Vám může v mnohém pomoct. Léčivé prameny mají dobrý vliv na zdraví každého jedince, takže pokud Vás trápí nějaký zdravotní problém, rozhodně Vám může čas strávený v lázních velice výrazně pomoct.
Neodpočine si ale pouze Vaše tělo, ale skvěle zregeneruje také Vaše mysl, tím si můžete být jistí. Na chvíli totiž vypadnete ze stereotypu Vašeho obyčejného života, a budete si moct pouze užívat příjemnou a prvotřídní péči, díky které na chvíli zapomenete na všechny svoje starosti. Vaše mysl si tak odpočine a Vy se domů budete vracet příjemně naladění a nabití energií.

Chtějte prvotřídní služby

Dejte si tedy záležet na tom, abyste si vždy zvolili takovou možnost, která Vám bude schopna nabídnout řešení, se kterým budete spokojeni. Uvidíte, že toho nebudete muset litovat, protože si užijete klidu a odpočinku, který si zaručeně zasloužíte. Každý člověk by měl alespoň jednou za čas udělat něco pro svoje zdraví a psychickou pohodu. Vyzkoušejte to tedy také Vy.

Budiž světlo

1. Jak vybrat tu správnou?
Na trhu si můžete vybrat z mnoha druhů žárovek od různých výrobců. Při výběru je třeba brát v úvahu potřeby řidiče, zda jezdí v nočních hodinách nebo jak je na tom se svým zrakem. Výměna žárovky je náročnější vzhledem k horšímu přístupu, proto je důležité nepodceňovat její životnost, důležitý je i výběr vhodné patice, velikostí je několik, stejně tak různá napětí a příkon, ten je povolen mezi 55 W – 60 W. V každém případě byste měli volit žárovky od renomovaného výrobce, tím zabráníte i případnému poškození světlometu automobilu.
naleštěný ford mustang
2. Životnost a volba barvy
Delší dobu vydrží žárovky s menší intenzitou světla, při nadměrném opakování rozsvícení a zhášení životnost klesá. Denní světlo výborně napodobuje žárovka neutrální bílé barvy, nažloutlá se podobá klasické žárovce. Opatrní byste měli být při výběru žárovky s modrým odstínem. Modré světlo je sice pěkné na efekt a vůz pak působí dojmem dražšího modelu, ale zákon povoluje barvu pouze bílou. Žárovka by měla svítit v hodnotě minimálně 1 500 lumenů, což je důležité pro osvětlení prostoru před vozem. Stejně tak jako kterýkoliv jiný výrobek, i žárovky se mohou reklamovat. Vybírat je možné mezi osvětlením LED, xenonovým či halogenovým.
rozbitá žárovka
3. Co takhle model H7
Nejznámější výrobci jsou společnosti Philips, Osram a Bosch. Ceny žárovek se pohybují od 60,- Kč do 800,- Kč. Model H7 se používá pro moderní světlomety, které mají odděleny dálková a potkávací světla. Svítivost tohoto typu je u levnějších typů + 30%, energetická úspora + 50%, světlo dosahuje do 10 metrů, napětí je 12V a příkon 55W, pořídíte je již od 100,- Kč, tey dražší vás vyjdou i na 900,- Kč, svítivost je +130% a světlo dosahuje do vzdálenosti 40 metrů.
Pokud vás čeká výměna žárovky na vašem voze, myslete na to, že musíte vybrat nejen vhodnou žárovku, ale při její výměně se řídit i příslušným manuálem.

Pokud chcete moderní trička, vyberte si správné dodavatele

Jestli jste se i vy rozhodnuli pro to, že chcete skvěle vypadat, měli byste si pořídit kvalitní oblečení. Jde o to, abyste si vybrali něco, co je velmi originální a co se vám bude líbit. Naštěstí dnes už doba velmi pokročila a můžete si vytvořit oblečení, které bude podle vašich přání a požadavků a které bude na míru. Jde o to, aby všechno skvěle vypadalo a abyste si mohli být jistí, že si vyberete to, co se vám líbí a co vám vyhovuje. Proto je správnou věcí obrátit se na někoho, kdo je kvalitním specialistou, který ví, jak vám pomoci a se kterým se snadno na všem dohodnete. Díky tomu bude výroba triček na míru hotová velmi kvalitně a budete se moci spolehnout na to, že vám bude všechno vyhovovat, jak je to jen možné. I proto budete jistě se vším spokojení na sto procent.

Vše je hotovo v dohodnuté době

Dnes je využívána vysoce kvalitní a moderní technologie. Proto se můžete spolehnout na to, že se vám bude všechno líbit a že to bude hotovo v dohodnutém termínu. Měli byste se ale vždy dohodnout s takovými specialisty, kteří se v tomto oboru pohybují dlouhou dobu a se kterými se snadno domluvíte. Nestane se tak to, že byste například dárek k narozeninám dostali pozdě.

Dnes můžete mít naprosto jakýkoli design

Můžete se spolehnout na to, že dnes můžete mít jakýkoli design chcete. Je tomu tak, jelikož technologie tisku velmi pokročila. Proto už není problém s jakýmikoli geometrickými tvary nebo například s vlastními obrázky nebo fotografiemi. Dodavatel vám navíc všechno upraví tak, aby se vám to líbilo a aby to vypadalo tak, jak má.

Všechno vám vydrží doopravdy dlouhou dobu

můžete mít jistotu toho, že všechno vám vydrží velmi dlouhou dobu a že to pro vás bude tím pádem doopravdy skvělé řešení. Jsou využity vysoce kvalitní materiály a všechno je vyrobeno tak, aby se to nepoškodilo ani praním. Proto je toto řešení doopravdy správnou volbou.

Nezoufejte a řešte

Pokud se tento problém objevil i u vás, nemusíte hned zoufat. Naštěstí žijeme v době, kdy se dá i takovýto intimní problém snadno vyřešit. Na trhu existuje celá řada nejrůznějších přípravků, které pomáhají při problémech s erekcí. Náš přípravek je přírodní, což je v poslední době velice žádané. Lidé se snaží vybírat si léky a nejrůznější doplňky s minimem chemie, nebo nejlépe úplně bez chemie. Jaké je tedy složení našeho přípravku?

• Yerba Maté
• Muira Puama

Jedná se o výtažky z těchto rostlin, které se vyskytují vzácně a velmi zřídka v pralesích Jižní Ameriky. Další složkou našeho přípravku je zinek. Ten patří mezi prvky, které mají velmi významný vliv v oblasti vývoje všech živých organismů. A to jak těch živočišných, tak i rostlinných. Tento prvek je ve velmi značném množství přítomen také ve spermatu, a hlavně pomáhá udržovat normální hodnotu testosteronu v krvi. Právě úbytek testosteronu přispívá k problémům s erekcí. Co je tedy hlavním účinkem našeho preparátu?

• příznivý vliv na normální hladinu testosteronu v těle mužů
• normální činnost kardiovaskulárního systému a svalů
• podpora fyzické kapacity

Koupí našeho přípravku vám zaručujeme několik závazků, které náš přípravek splňuje. Můžete očekávat rychlé výsledky, silnější a déletrvající erekci, intenzivnější ejakulaci, delší a větší penis při erekci, zaručenou a trvající účinnost a také diskrétní zásilku. Poslední závazek je velice žádnou podmínkou při koupi jakéhokoli přípravku, který má napomáhat při problémech s erekcí. My vám zaručujeme naprostou diskrétnost. Pokud chcete náš přípravek vyzkoušet, neváhejte. Nabízíme vám jedinečnou možnost si ho bezplatně vyzkoušet a v případě nespokojenosti vám vrátíme peníze. Využijte nabídky, která vám pomůže vyřešit vaše problémy v intimní oblasti. Nemáte co ztratit.

Co dělat, abychom se cítili dobře a vypadali skvěle

Krása je odrazem vaší duše a vašeho těla.Nateklá spodní víčka signalizují přetížené ledviny, nateklá horní víčka přetížený žlučník, hnědé pigmentové skvrny problémy s játry, bledost špatný krevní obraz atd. Kvalita vlasů ukazuje na celkový zdravotní a výživný stav organismu.

Vypracujte si osobní plán podle vašich konkrétních problémů a cílů. Kromě toho existují i obecně platná pravidla, jak dosáhnout pozitivních změn.
1) Nezanedbávejte duševní a duchovní oblast
V této oblasti platí univerzální zákon "co vysíláš, to se Ti vrací". Pokud vysíláte zlobu a nenávist, tyto negativní emoce se vám projeví ve tváři, ale také způsobí tělesnou nemoc.

bubliny

Naplňte svoje nitro láskou k sobě, k životu, lidem, zvířatům, přírodě. Váš obličej se rozzáří a i tělo bude mít tendenci fungovat zdravě.  
Poslouchejte meditační hudbu, navštěvujte kurzy jógy, meditujte a usmívejte se. Když jste šťastní, usmíváte se. Platí to i opačně. Pokud si nacvičíte upřímný úsměv, budete bezdůvodně šťastnější a lidé Vás budou mít rádi.

2) Proveďte detoxikaci organismu
Základem zdraví a krásy je čisté vnitřní prostředí. Toxické vnitřní prostředí se projevuje nečistou pletí, únavou, alergiemi, častými onemocněními, zápachem při pocení a špatnou náladou.
Výborným prostředkem k očistě těla je hladovka. Doporučuje se zkombinovat ji s výplachy střev, pitím pročišťujících čajů a většího množství vody.
Můžete si udělat detoxikační kůru. Pokud si na to netroufáte, zkuste užívat sladkovodní řasu Chlorellu.

lady

3) Dbejte na správnou výživu
Jezte co nejvíce syrových potravin (ovoce, zelenina, naklíčené obiloviny a luštěniny, ořechy, semínka).
·         Místo pšeničného chleba používejte žitný.
·         Vyhněte se konzervám, smaženým a uzeným pokrmům.
·         Nepoužívejte ztužené pokrmové tuky, preferujte olivový olej a máslo.
·         Vypijte denně několik sklenic čisté vody nebo vody ochucené citrónovou šťávou a 2-3 šálky zeleného a bylinného čaje.
Řiďte se podle typu a stavu zažívání. Zohledněte svou hmotnost, krevní skupinu, svoje vlastní chutě a zvyky.
Pokud neodoláte a dáte si něco nezdravého, nevyčítejte si to. Snažte se nezdravou potravinu nějak kompenzovat:
–          více mastného pivem, malým fernetem, hořkým čajem a pohybem
–          více masa nebo uzeninu zeleninou a přírodním vitamínem C
–          sladkosti zeleninovými šťávami, větším množstvím vody, pohybem
Po každém příliš velkém jídle další jídlo vynechte nebo nahraďte ovocem.

děvče

4) Zařaďte pohyb
Choďte, tančete, běhejte, plavte, lyžujte, cvičte jógu, pilates a kardiocviky.
Omezte cestování autem nebo MHD, choďte pěšky. Nepoužívejte výtah, běhejte do schodů.
Nebaví vás uklízet? Uvědomte si, že při uklízení spálíte hodně kalorií. Tak budete mít k úklidu vyšší motivaci.
Zařaďte do svého programu další činnosti, které vás nebaví, ale které je třeba udělat a které vám zároveň pomohou spálit nadbytečný tuk. 

Krásná i po porodu

Mateřství je krásná věc, ale zamává s tělem. Devět měsíců trvající těhotenství, hormonální změny, mohou s vaším vzhledem zamávat. K některým z nás je těhotenství milosrdné a rozkveteme. Co dělat, aby nám krása zůstala i po porodu?

Těhotenské břicho

·         Pečujte o sebe už v těhotenství. Ať jste doma od samého začátku, nebo chodíte do práce, chce to rituály. Péče o sebe je základ, která se vám vyplatí.

Mazat, mazat a zase mazat. Ohraná písnička, říkáte si, ale kůže s rostoucím bříškem a narůstajícími kily dostává zabrat. Strie, popraskaná kůže vám po porodu může způsobit komplexy, tak proč se nepokusit tomu nepředejít. Informujte se v lékárně, rádi vám poradí a dostatečně pijte. Při pravidelnosti jim můžete předejít

Doplňky stravy užívejte po konzultaci s lékařem. Někdy je vhodné je zařadit. Myslete ale na to, že všeho moc škodí a může být v konečném důsledku problém.

Říká se, že ženy, které čekají chlapce rozkvetou. U dívek je to naopak. Mohou to být ale babské pověry.

·         Po porodu je vše jinak. Těhotenství, porod zamává s ženským tělem. Než se ustálí hormony, chvíli to trvá. Následné kojení, ponocování, stres mohou zamávat s vaším vzhledem. Co tedy dělat?

Za prvé si řekněme, je to normální. Nejste první ani poslední a máte na to trochu nárok. Kdo to nezažil, tak nemůže mluvit.
vitrína s léky

Vlasy se vám mohou mastit, vypadávat. Používejte správný šampon, doplňky stravy. Je zcela běžné, že ženy trápí tyto problémy.

Obličej může vypadat jako puberťákův. Mastí se vám, objevují se pupínky. Pokud to doma nezvládnete samy, zajděte si ke kosmetičce, která vám poradí a vy si tam i odpočinete. Dítě nechte doma manželovi!

Nehty se vám budou asi lámat a třepit. Nedivte se, vyživujte malé stvoření a vám chybí vápník. Jezte mléčné výrobky. Přestaňte si na nějaký čas lakovat nehty.

Spánek je základ a lék. Spěte jen jak to půjde. Práce vám neuteče, nebojte se. A že nemáte uklizeno, napečeno? Nevadí!

Zábava v létě

Pokud se letos nechystáte na zahraniční dovolenou, ať už z jakéhokoli důvodu, stačí se porozhlédnout kolem sebe a najdete i zde mnoho zábavy a dobrodružství. Co takhle se vydat na pěší či cyklistickou vyjížďku, s přespáním pod širým nebem? Ano, pravda, není to příliš vhodné, pokud máte malé miminko, ale pro starší děti to vhodné je.
Podívejte se na internetu, v okolí je určitě nějaká ZOO, rozhledna, zajímavé místo, zábavní park, lanový park, jízda parníkem a mnoho jiného programu. Nabízejí se také vyhlídkové jízdy historickými vlaky, což je nezapomenutelný zážitek.
stavba v Bretani
Další možností je najít si krásné místečko někde na pískovně u vody, kde si děti vyhrají s vodou, pískem, lopatičkami budou budovat přehrady a rybníčky i celé hrady, Vy se zatím můžete opalovat a až nastane chvíle pro ochlazení se, s chutí se všichni vrhněte do vody, trénujte s dětmi plavání, házejte si s nimi míčkem, povozte je na nafukovací matraci či jiné nafukovací obludnosti. Také si můžete půjčit loďku nebo šlapadlo a projet se okolo břehů pískovny a cestou zjistit, kde je to nejlepší občerstvení pro žíznivé tatínky.
I obyčejná pískovna nám nabízí mnoho míst k vyřádění se a užití si léta, aniž bychom museli jet k moři. A pokud se budete chtít schovat, navštivte naše překrásné hrady a zámky, jejich historické chladné komnaty, prozkoumejte blízké jeskyně a propasti, projeďte své okolí na kolech nebo pěšky, získáte tak na své okolí zcela nový pohled.
No, a pokud máte babičku a dědu na venkově, tak hurá k nim, to je skvělá příležitost jak uniknout z ruchu města do přírody.
přímořské alpy
A jedna důležitá věc, nezapomeňte si vzít sebou fotoaparát, jistě se najde mnoho momentů, které si rádi uchováte do budoucna, či je dokonce vystavíte do rámečků. Nemusíte být v zahraničí, abyste si užili mnoho zábavy a nových zážitků. Není to až tolik o penězích, jako o důvtipu.

Erotický přípravek do každé ložnice

Rádi byste vyzkoušeli anální sex, ale odrazuje vás, že by to mohl být bolestivý zážitek? Vůbec se nenechejte odradit, jde jen o to, jak k tomu budete přistupovat a jak dobře se na to připravíte. Spousta lidí totiž neví, že kromě kvalitního silikonového lubrikantu mohou použít také přípravek poppers, který to usnadní ještě mnohokrát lépe. Jak je to možné? Co je to za přípravek a čím je dáno, že takto efektivně funguje?

homosexualita

Vazodilatace a intenzivní prokrvení

Mechanismus účinku je velmi jednoduchý. Jde vlastně pouze o to, že účinná látka způsobí rozšíření cév v oblasti konečníku a vašich pohlavních orgánů. Tato vazodilatace bude mít za následek to, že tyto oblasti budou mnohem lépe prokrvované. Prokrvená tkáň je zároveň mnohem citlivější na dotek. Dalším efektem je uvolnění hladké svaloviny. Když si to vše dáte dohromady, tak pochopíte, že anální styk je o tolik jednodušší právě proto, že hladká svalovina bude uvolněnější a tkáň citlivější, tudíž doteky budou příjemnější, nikoliv bolestivé. Pokud tedy toužíte vyzkoušet tuto praktiku, tak neváhejte, toto je ta správná cesta. Nezapomínejme však ani na homosexuální páry, které anální styk provozují běžně. Pro ty je přípravek poppers běžnou denní rutinou, která jim leccos usnadní.

Jednoduché na používání

Přípravek je velmi jednoduchý na užívání, není potřeba brát v předstihu žádné tablety ani nic podobného. Při mazlení si zkrátka a jednoduše vdechnete jistou část výparů, které začnou účinkovat do několika vteřin. Na účinky tedy rozhodně čekat nemusíte, díky tomuto přípravku je budete mít okamžitě, a to bez jakýchkoliv kompromisů. Užijte si tedy společné chvilky ještě lépe a intenzivněji.

bičík

 • Bezpečný přípravek
 • Jednoduché užívání pomocí inhalace
 • Rychlý účinek do pár vteřin
 • Spousta různých vůní
 • Vhodné pro muže, ženy, homosexuály, heterosexuály

Jak si odpočinout a nezhuntovat si přitom záda

Mnohý váš kolega by si ve chvíli, kdy se neustále vrtíte na sedátku pomyslel, že asi nebudete tím pravým rybářem. Protože, jak kdysi řekl jeden slavný spisovatel l i rybář v jedné osobě – čas strávený na rybách se do života nepočítá. Jenže vy nemáte problém s trpělivostí, ale se sezením.

 • K vodě totiž my rybáři nechodíme jen proto, abychom tahali jeden kus za druhým (i když to také není špatná varianta), ale hlavně proto, že si chceme vyčistit hlavu a odpočinout od okolního světa.
 • Jen tak sedět a dívat se na splávek nebo sledovat pohyb „policajta“.
 • To je tím pravým relaxem pro unavenou duši.

pohodový rybář

Pohoda i po několika hodinách

Jestliže půjdete na plavanou, kdy chcete dostat nějakého toho dravce, pak vám bude stačit jen lehké sedátko, které snadno vsoukáte do batohu. Budete totiž sedět jen v mezičase, abyste dali odpočinout svým unaveným nohám nebo se posílili nějakou vydatnou svačinou.

rozbouřená voda

Jste-li ale rybář trpělivě čekající na svého kapříka, pak budete muset mít rozhodně pod sebou něco jiného. Určitě si nechcete zničit záda, ale svůj koníček si jaksepatří užít. Takovou službu vám udělá luxusní rybářské křeslo, které má anatomicky tvarované opěradlo.

 • To je ještě navíc vybaveno neoprenovým polštářem, který je pro zlepšení pohodlí polstrovaný.
 • Přední nohy jsou teleskopicky nastavitelné.
 • A na konci mají jednu super vychytávku.

  • Těmi jsou široké výkyvné patky, které brání zaboření.

rybaření v horách

To určitě také všichni známe. Když ukončíme (ne)činnost u vody, tak zjistíme, že sedíme téměř na zemi, protože se nám mezitím křesílko zabořilo. U tohoto se to stát nemůže. Jeho nohy fungují jako nohy velblouda, který se v poušti také nemůže zabořit. Třeba se konstruktér nechal inspirovat právě tímto „korábem pouště“. Vzhledem k tomu, že se dá i opěradlo nastavit podle momentální potřeby, nemusí se křeslo využívat jen pro potřeby rybářů.