Linku na míru si přejí vytvořit jak lidé, kteří mají v kuchyni malé a stísněné prostory, tak lidé, kteří zase mají ve svých domech velké kuchyně. Tak či onak, kuchyně na míru je nejlepší možností, jak si splnit sen o krásné a funkční kuchyni.
kuchyň s obývákem
Místo, kde vzniká atmosféra domova
Kuchyň je místo, kde se rodina setkává u skvělého jídla, kde probíhají přípravy na všechny rodinné i společenské akce. Právě proto by každá kuchyně měla být originální a plně přizpůsobená majiteli či kuchaři, který v kuchyni vládne. Každý má o této místnosti vlastní představu, někdo potřebuje vestavěné spotřebiče, někdo zase potřebuje pračku i sušičku v kuchyni z důvodů šetření místa.
Jak si pořídit kuchyň na míru?
Ačkoli se o všechno postará firma, na vás je, rozhodnout si styl, rozestavení, barvu, materiál i formu. Stejně tak důležité je, jakou firmu si vybrat a jaké spotřebiče do ní budete chtít zabudovat. Ale to zdaleka není všechno. Musíte rozhodnout o osvětlení, podlaze, obkladech, nebo o tom, jak kuchyň vymalujete.
Kuchyňská linka se vyrábí z různých materiálů a také na různé velikosti. Ty se musí rozhodnout podle velikosti místnosti a podle toho, kudy přivádíte vodu, kudy elektřinu a jak velké stavební úpravy chcete kvůli kuchyni dělat.

Základní tvary kuchyňské linky:

1.       Rovně do jedné linie
2.       Do jedné linie s ostrůvkem
3.       Do tvaru písmene G
4.       Do tvaru písmene U
5.       Do tvaru písmene J
6.       Do tvaru písmene L
vestavěná lednička
A pak jsou samozřejmě atypické kuchyně, které je třeba zvláště vymodelovat. Z jakých materiálů si můžeme v kuchyni vybírat?
–          Masiv: je třeba použít tvrdé a dobře lisované a sušené a opracované dřevo, nejčastěji třešňové, bukové nebo olšové
–          Lamino: levná náhrada masivu, napodobuje všechny druhy dřeva
–          Folie: na dřevotřísku se nalisuje speciální PVC folie, která je speciálně upravená, aby dlouho vydržela
–          Lakování: oblíbené, drahé a velmi luxusní