Šatna je místo, které nás provází v mnohých zaměstnáních, ale také na školách ve školkách a na dalších místech, kde se převlékáme z oblečení do nějakého úboru, sportovního oblečení, nebo pracovního, když se chystáme vykonávat práci, kterou v zaměstnání provádíme.

dav sportovců

· Zaměstnání jsou v dnešní době často specifická a proto je potřeba myslet také na pracovní oděv, ochranné pomůcky a to všechno musíme mít někde uložené. K tomuto účelu slouží šatny, kde se nachází i skříňky nebo lavičky.
Šatní lavičky patří do každé školy. Jistě si všichni vzpomínáte na tělocvik a šatny, kam jste se také jako mladiství chodili převlékat a po tělocviku sprchovat do sprch.

kožený batoh

V podobné šatně Vám stačí lavičky a místo na převlečení. Lavičky jsou k dostání v různé délce, a proto si můžete vybírat i dle dispozic místnosti nebo daného prostoru. Můžete si vybrat typ s opěradlem nebo naopak klasickou s policí na boty. Provedení je velice různorodé, takže věříme, že lavičku do šatny si u nás vybere každý. Můžete pořídit rovnou typ s věšáky a máte naprosto vystaráno. Krásnou a novou lavičku ocení nejenom školáci ale také Vy jako majitelé, díky její velice nízké ceně.

závěs na oblečení

Různé druhy skladem

a) Vyberte si z široké nabídky. Existuje 24 různých provedení. Samozřejmostí je doprava zdarma a také 7 let záruka. Lavičky mohou mít dřevěné nebo kovové nožky. Vyberte si podle svých představ typ, který nejvíce pasuje do Vaší školy.

b) Typ provedení může být jednostranný i oboustranný. Vybírejte dle velikosti místnosti .

c) Světlejší se hodí do prostor, kde jsou jenom malá okna. Celou místnost tím prosvětlíte. Typ sedáku si můžete také určit. Může to být lamino nebo přímo latě. Záleží na barvě a také na konstrukci, která se Vám bude nejvíce líbit a nejvíce hodit.

d) Dodáváme také lavičky do šaten na míru. To v případě, že by Vám nevyhovoval žádný z těchto rozměrů nebo provedení. Stačí se nám ozvat a my splníme jakékoliv Vaše přání.