Problémy s prostatou se mohou objevit náhle. Začíná to nucením na močení, odkapáním nebo chozením na záchod i v noci. Poměrně běžný stav, u kterého poznáte, že se něco děje. Jakmile si připustíte, že je něco špatně, můžete své problémy začít řešit a nemusíte chodit hned k lékaři pro recept. V dnešní době existují i jiné možnosti.pill

Příznaky zvětšené prostaty

Mezi základní příznaky se řadí problémy s vymočením nebo s močením. Nejčastěji jde o:
1. Chození močit během noci, kdy spíte. Nejhorší je to v případě, že spíte a opravdu to nutkání nemůžete vydržet, takže musíte vstát a jít se vymočit. Noční močení je už poměrně velkou známkou toho, že je něco v nepořádku.
2. Slabý proud moči. Další příznak, který se projeví, jakmile máte problémy s prostatou.
3. Časté nutkání na močení. Během dne, několikrát za den, neustále máte nutkání.
4. Tlačení, abyste spustili močení. Nejde to tak lehce a samo, jako dříve. I tady už poznáte, že je něco špatně, když musíte jakoby zatlačit pokaždé, abyste moč spustili a mohli ji z močového měchýře vypustit. A na to následuje další problematický faktor.
5. Pocit, že se nevymočíte úplně. Sice se snažíte, ale nakonec máte pocit, že jste močový měchýř úplně nevyprázdnili.
6. Urgentní močení, které nastoupí kdykoliv, aniž byste to čekali. Jedete automobilem, sedíte v kanceláři v tom lepším případě jste někde doma a najednou musíte jít okamžitě. V mnohých případech jde až o samovolné spuštění moči. Únik moči je však v každé situaci naprosto nepřípustný, trapný a velice nepříjemný.
7. Kapání po vymočení. Takzvané ukapávání je také veliký problém, protož se jedná o velice nepříjemný pocit, kdy ještě pořád moč kape z vašeho penisu a nemůžete s tím nic udělat.
8. Pomalu domočujete. Už jste skoro na konci a jde to tak pomalu. Hrůza!
9. A v neposlední řadě jde o problematiku spojenou s intimním životem. Nedostatečná erekce. Bohužel problémy s močení ohrožují i váš sexuální vztah s partnerkou, protože zapříčiňují nedostatečnou erekci.
Pokud ještě stále váháte, jak celou situaci řešit, pak nevěšte hlavu a začněte užívat volně prodejný lék, který je vyrobený z přírodních extraktů bylinek. Bez lékařského předpisu a nutnosti chození k doktorovi. market