Přemýšlíte nad tím, jak rychle a efektivně vyhlásit do světa, že chystáte nějakou zajímavou akci? Ať už se jedná o akci kulturní, sportovní anebo výprodej zboží, tak vám jistě přijdou vhod letáky. Ty se v krátké době dostanou do všech schránek ve vymezeném území, takže budete mít jistotu, že o vaší nabídce bude vědět naprosto každý.

letáky v řadě za sebou

Pochybujete? Ano, říká se, že letáky lidé nemají rádi, protože zahlcují jejich schránky zbytečným odpadem. Ovšem každý, kdo o takovou formu reklamy skutečně nemá zájem, to může dát jasně najevo pomocí stručného sdělení na své poštovní schránce. A takto označených schránek je stále malý počet.
K tomu, aby bylo vaše sdělení opravdu úderné, je potřeba, abyste v krátkém čase oslovili maximum lidí. A k tomu potřebujete opravdu velké množství letáků – ideálně takový počet, kolik je ve vašem cílovém území poštovních schránek. Ovšem pozor, zároveň musíte myslet ekonomicky – v praxi to znamená vytisknout maximum letáků za minimální cenu.

Přesně v takové situaci vám přijde maximálně vhod internetová tiskárna. Výroba letáků Eprinting přes internet má mnoho velkých výhod.
V první řadě je maximálně rychlá. Svůj požadavek na tisk můžete zadat prakticky v libovolné době, klidně i v noci, klidně i o svátcích. A vaše zakázka bude zpracována v tom nejkratším možném čase.
Tisk přes internet je levný. Tím spíše, že o konečné ceně máte neustále dobrý přehled, takže si můžete parametry tisku navolit tak, abyste s výslednou částkou byli plně spokojeni.

výroba letáků

A jak již bylo řečeno, tak tiskové parametry máte plně v rukou. Záleží jen na vás samotných, jaký papír a formát zvolíte, jaké budou barvy tisku anebo třeba způsob skládání výsledného produktu. Vzhled tiskoviny je tak na vás. A to platí i o grafice, kterou můžete dodat sami anebo si ji nechat zhotovit na míru.
Jakmile bude vše hotovo, přistanou letáčky na vámi zvolené adrese, dokonce můžete mít dopravu zdarma!