Spánek je velmi důležitý, ale je k němu třeba kvalitní lůžko. Vybíráte právě nové lůžku? Zapomeňte tedy na běžné obchody s nábytkem a akční ceny. Podívejte se k nám na naše luxusní lůžka vyrobená na míru a přání zákazníka.
Postele Johann Malle vám přinesou přesně to, co od kvalitního lůžka očekáváte a požadujete. Nejde o obyčejnou postel, jde o naprosto dokonalé lůžko, díky kterému budou váš spánek i manželský život už jen perfektní.
tapeta za postelí

Lůžka vyrobená na míru

Cokoli si budete přát, splníme. Vyberte si barvu, vzor čalounění, rozměry, které jsou možné až do 200 cm x 200 cm, i úložné prostory. Celé lůžku vyrobíme na vaše přání. Budete mít naprostý originál, to jen tak někdo nemá.
Zakládáme si na kvalitě a naše postele tak vyrábíme z toho nejlepšího a dokonale vysušeného dřeva. Masiv je prostě masiv. Poznáte to na první pohled i první spánek. Takové posteli se nic nevyrovná.
Nábytek od nás je vyroben s velkou láskou, ručně a maximálně pečlivě. Záleží nám na spokojenosti zákazníků a chceme jim dát to nejlepší, co umíme. Necháváme si proto záležet na každém kroku, který je součástí výrobního procesu.
modrý přehoz

Dokonalost a precizní práce do posledního detailu

Přijďte si jednotlivé typy postelí prohlédnout osobně do našich schowroomů v Praze a Brně, ať víte, do čeho jdete. Máme pro vás následující možnosti:
· Polohovací postel VELA
· Kontinentální postel URSA a LACERTA
· Limitovanou edici postelí CARINA
· Postele z masivu DORADO a ANDROMEDA
A ještě další věc vás jistě potěší, jde o čistě české výrobky.
Už se nerozmýšlejte a nastěhujte si do vaší ložnice jedinečnou a dokonalou postel v každém detailu, která splní vaše představy o pohodlí, vzhledu i skvělém spánku. Vneste si do ložnice kus přírody, luxus a eleganci. To vše vám postele od nás umožní.