Úspěch, který jste zaznamenali hned zpočátku vašeho podnikání, vás neopustil ani v dalších letech. Nastal čas pro rozšíření vaší firmy a především pro pronájem nových kancelářských prostor. Podařilo se vám dojednat pronájem opravdu moderního prostoru v novostavbě obchodního centra. Nová adresa bude vašemu podnikání jistě slušet.

prosklená fasáda

Teď je třeba vše vybavit nábytkem a potřebnou kancelářskou technikou. Určitě nedělejte tu chybu, že byste těch pár stávajících kusů nábytku z původní kanceláře, které působí velmi zastaralým dojmem, včlenili mezi nově pořizovaný nábytek. Starým kusům najděte místo někde ve skladu, nebo je za menší obnos odprodejte. Do nových kancelářských prostor zakupte vše od stejného dodavatele z jedné nábytkové řady. Jen tak docílíte toho, že vaše kanceláře budou působit dynamicky a elegantně.

Moderní nábytek má celou řadu výhod. Nové kusy jsou například už navrhovány tak, aby respektovaly požadavky ergonomie a vašim zaměstnancům nebudou jednotlivé díly při práci překážet. Kancelářské stoly a kancelářské skříně umísťujte co nejblíže u sebe, aby práce se základními dokumenty nepředstavovala pro zaměstnance přecházení po kanceláři několikrát do hodiny. Určitě dbejte na to, aby veškerý nábytek, který vybíráte, byl ve stejném dezénu.

obchodní společnost

Několik barev nábytku na jednom pracovišti určitě nedělá dobrý dojem na vaše zákazníky ani obchodní partnery. Pokud se nechcete vzdát barevnosti, sáhněte po jednoduchém triku. Nábytkovou řadu volte v jednoduchém provedení, například v bílé, nebo šedé barvě, ale pořiďte do kanceláře atraktivní barevné doplňky. Při výběru kancelářských skříní věnujte pozornost tomu, co bude jejím obsahem.

Například upravte počet polic podle výšky šanonů, abyste vnitřní prostory využili co nejlépe. Vybavení kanceláří vždy doplňte i skříní, která bude sloužit pro odkládání osobních věcí vašich zaměstnanců, především kabátů a venkovní obuvi.