Každý provoz, který je zaměřený na stravování, je náročný jak na uvaření konkrétního dobrého, chutného a zdravého jídla, tak je také velice náročný na zařízení, které se v takovémto provozu vyskytují. Proto se snažíme pokrýt veškeré nároky na stravování pro školní jídelny, výrobní závody, provozy velkých firem, ale také pro jídelny v nemocnicích, domovech, restauracích, a ostatních gastronomických provozů.
vykrajování z těsta
Abychom usnadnili v tomto ohledu práci, snažíme se poskytnout multifunkční přístroje, které nám mohou pomoci v oblasti vaření a přípravy jídla. Tyto moderní systémy zkracují dobu přípravy, mají velice nízké provozní náklady a navíc jsou použitelné na více způsobů. Tato pozitiva časem jistě oceníte.

Vaření není jenom povinností a to ani v takovýchto náročných provozech. Může to člověka bavit a může mít klid a čas na přípravu a nemusí být vůbec ve stresu. Pokrmy se přece mají připravovat s láskou, protože už kdysi dávno jedním moudrým člověkem bylo řečeno, že nežijeme proto, abychom jedli, ale že jíme proto, abychom žili. Každé sousto bychom si měli vychutnávat a proto i příprava jídel by měla být vyvážená. Naše přístroje v každém ohledu navíc dodržují veškeré bezpečné a hygienické prvky, které jsou při přípravě nezbytné pro zachování kvality potravin, surovin či výsledných pokrmů.

Zaměření na konkrétní typy přístrojů

Multifunkční pánev se rozděluje do dvou základních typů.

Jedná se o:
1. Cucimax – dodává se v plynovém či elektrickém provedení. Varianta je buďto tlaková nebo beztlaková. Velikosti jsou 90, 130, 180 nebo 310 litrů. Tento typ pracuje v teplotách od 30 až po 110°C formou varného kotle. Vhodné na omáčky, polévky a další. V teplotách od 30 do 200°C funguje jako pečící pánev. V tomto programu vytvoříte základy pro masa, minutkové guláše, soté a další vhodné pokrmy. Najde si maximální využití v každém provozu jako kotel a pánev nebo kombinace obojího.
maso s kaší
2. Betterpan – existuje v tlakovém i beztlakovém provedení. Další možností je zdvih GN nebo bez zdvihu. V elektrické či plynové variantě. Velikosti jsou 110, 145, 180 a 220 litrů. Zde můžete vařit, fritovat, smažit, dusit nebo vařit v tlakové páře. Udržuje také teplotu.