Můžete být i detailista

Jste opravdu zaměřen na detaily, když chcete mít do posledního kousku všechno pěkně stylizované. Ale to je v naprostém pořádku. Nejste daleko od pravdy, když tvrdíte, že detail učiní z prostředí dokonalou souhru a návaznost celého prostoru. Proč tedy nemít detailně dotvořen i exteriér v podobě kanalizačních poklopů ud/.

komora

Vaši hosté budou mít štěstí, když se ve Vašem hotelu ubytují. První dojem je určitě nezklame.

· Obáváte se ale, že na trhu nenajdete speciální poklopy, které požadujete?
· Že jste si vymyslel něco, co Vám nikdo nebude moci splnit?
· Máte snad požadavky nejen na design, ale i na materiál, ze kterého byste atypické poklopy chtěl mít vyrobeny?
· Že potřebujete poklopy nejen na kanalizaci, ale i na studny, které v okolí hotelu máte?
· Že požadujete kvalitně odvedenou výrobu takových poklopů, které nebudou hyzdit příjezdovou cestu, ani chodníky?

Jste prostě perfekcionista, který myslí i na detaily. Je pravda, že tito lidé bývají pro obyčejné smrtelníky protivní. Ale na druhou stranu, hosté se ve Vašem hotelu budou jistě cítit tak, jako v prvorepublikové kavárně z knihy Obsluhoval jsem anglického krále! Vám je prostě dovoleno být detailista. To proto, že výroba atypických poklopů je to nejmenší, co můžete využít ve svůj prospěch. Respektive ve prospěch dokonalosti exteriéru u Vašeho hotelu.
Samozřejmě, že právě poklopy jsou hlavně bezpečnostním opatřením proti úrazům, ale také ochranou vodovodních stok. Proto jsou na prvním místě jejich vlastnosti

chodník

1. zabezpečit
2. a ochránit.

To už ale není Vaše starost. Vy jen musíte nahlásit prostředí, ve kterém se budou vyskytovat. Jak dalece budou atypické poklopy zatěžovány při běžném provozu. S tím ostatním si hravě poradí hlavně výrobce!

Takže vzhůru do pořízení takových poklopů, které uspokojí i tak náročného zákazníka, jako jste Vy.

Podobné příspěvky