Relaxace, odpočinek, uvolnění, zdraví nebo omlazení…A takto bychom mohli klidně pokračovat až do nekonečna.
Obecná definice hovoří, že wellness představuje harmonickou cestu k vyvážení těla a duše.

relax

A nastoupit takovou trasu nebývá pro každého klienta právě jednoduché. Řada z nás se potýká se spoustou zdravotních problémů, o kterých ani neví anebo nechce vědět. Většinou řešíme problémy s váhou, kdy se nám zdá, že nám pořád nějaké to kilo přebývá. Dosáhnout ideální hmotnosti přitom není takový problém, jenom je potřeba dodržovat zdravou racionální stravu spojenou s dostatkem pohybu. Tím pohybem máme na mysli dnešní moderní fitness, který se dá skvěle doplnit i dalšími aktivitami. A to je možná kámen úrazu! Hlavním klíčem je však kontrola stresu a psychická pohoda, která s námi udělá divy. To všechno zahrnuje pojem wellness, tedy příjemné hýčkání, které odbourá všechny naše problémy a pošle je tak dokonale k ledu.

Vyberte si svůj ideální balíček
Aby vám tu nebylo smutno, vezměte do takového „centra štěstí“ i svého partnera. Většina hotelů vám ráda příprava hned několik nabídek. Wellness pobyty pro dva jsou totiž stále více v kurzu.
Užijete si spolu ubytování v příjemném prostředí hotelu či penzionu, zdravou a lahodnou stravu ve formě polopenze a k tomu plnou náruč relaxačních procedur. Ve volných chvílích si pak můžete dopřát romantické okamžiky v lůně přírody nebo procházky po kolonádě, kde se zastavíte na kávu.
A nemusíte jezdit relaxovat jenom v teplých měsících i v zimě mají takové lázně své kouzlo. Navíc budete mít více prostoru jen pro vás dva.

masáž čela

Co nejvíce letí:
· Jsou to především různé druhy masáží, které prospívají vašemu zádovému svalstvu a páteři.
· Na druhém místě v žebříčku oblíbenosti vítězí koupele, například uhličité, perličkové, aj. Příjemná teplá voda vás uvolní a vy si můžete konečně dovolit odpočívat.
· Především ženy pak milují různé kosmetické zásahy, které je omladí a budou mít pocit, že udělaly něco navíc pro svoji krásu.
V každém případě se pak vrátíte domů plní elánu a radosti do života.