ruka, svíčka

Potěšení těla je jedním z více prožitků, které nám dávají přirozené emoce. Lidské emoce jsou o procítění o pochopení a také o vychutnání si těchto zážitků. Procítění každého doteku. Vychutnání si každé sekundy, každého okamžiku. Zkuste se poznat z trochu jiné stránky, o které jste možná ve svém nitru ani nevěděli. Jistě si užijete erotickou masáž, nebo můžete zakusit právě prvky tantry, které celkově poznávají tělo a mysl a spolupracují s každým z těchto odvětví. Naučíte se vnímat každý centimetr na vaši kůži, zkusíte pochopit svou duši a nakonec si užijete hýčkání, které nebude brát konce až do slastného a opravdu niterně procítěného konce.

svíčky, ručníky orchidee

Tantra není jenom pochopení sama sebe a své vlastní fyzické touhy

Z pohledu ženy
1. Jde o emoční procítění. Obzvláště ženy pak mohou mluvit o mnoha pocitech, které najednou prožívaly. Mají totiž tu schopnost, že se v nich mísí všechno najednou. Ženy jsou schopné během jedné minuty vystřídat několik nálad a z toho vyplývá i procítění právě tantrické masáže. Žena je navíc schopna pochopit mnohem více doteků na svém těle než muž. Obecně dámy mají mnohem více procítěnějších míst na těle a na kůži, které jsou schopny vnímat než muži.

Z pohledu muže
Ovšem tantra se právě specializuje i na muže. Ženy si to rozhodně do sytosti vychutnají, ale muži zde poznají něco, co ještě možná nikdy nezažili. Nakoukněte do ticha, do prázdnoty, která vás bude obklopovat, žádné starosti, stres ani nervozita, prostě jenom ticho a klid a báječné pocity, hlazení, šimrání, pochopení duše, ovládnutí svých emočních stavů, ale také touha po tom cítit něco víc a docílit šťastného a individuálně prožitého konce. To je slast, kterou na konci ucítíte a možná uznáte, že je to opravdu jiné, než když jste doma. Naučíme vás vnímat své tělo, ale také pochopit prožitky, které si zkrátka naplno vychutnáte.

blondýna, moře, bílé šaty