Nechcete si připustit, že už je to tady? Říkáte si, že máte ještě čas? Jenomže organismus to může vidět jinak! Hormony se splaší a začnou pomalu ubývat. Jde o naprosto přirozený proces, který čeká každé ženské tělo. Tělo se připravuje na stáří a dělá přesně to, co se od něj očekává. Samo moc dobře ví, jak se má v tomto období chovat, jenomže ženy by raději toto období přeskočily nebo raději by jej vůbec nechtěly zažít.

žena

Menopauza je pro některé ženy opravdu šílenství. Chtějí si vytrhat vlasy, neví, co samy se sebou, nic se jim nelíbí, jsou pořád nevrlé, otrávené, chtějí být raději samy někde zavřené v koutku, mají úzkostné a depresivní stavy, nelíbí se jim jejich tělo a nastává k tomu všemu ještě další problém, například s inkontinencí moči a často se potýkáme ještě i s dalšími otravnými problémy.

Ø Byť se jedná o naprosto přirozený projev lidského ženského těla, tak se s ním často neumíme popasovat a jako ženy opravdu trpíme. Možná jste však zatím nevěděly, že i těmto příznakům a problémům se dá velice dobře předejít.
Ø Existují přípravky na přírodní bázi, které podporují správný úbytek hormonů, a proto nás dostávají do lepší psychické i fyzické formy. Příznaky zmizí a Vy se opět můžete cítit jako dříve. Jako sebevědomá žena.

Kdy se projevuje?

Klimakterium neboli menopauza se objevuje kolem padesátého roku života každé ženy. U každé ženy je tento věk individuální, protože jej řídí hormony. Proto se často příznaky projevují například už od čtyřicátého roku života. Není výjimkou věk ani pozdější. Některé ženy dokonce vůbec nezaznamenají, že nějakým přechodem prošly, ale jiné si to odtrpí od začátku až do konce. Zmírněte příznaky na svém těle a na své psychice díky přírodním přípravkům.

mladá žena

V tomto období dochází k útlumu vaječníků a z našeho těla se ztrácí přirozený hormon zvaný estrogen. Kvůli úbytku hormonů, což je však přirozený proces, protože se tělo připravuje na stáří a již není tolik výkonné, se začínají objevovat příznaky, jako je větší bříško, můžeme také přibrat na váze, máme více lámavé nehty, kosti řídnou, zadýcháme se při sebemenší námaze, ale co je nejhorší tak často nastupuje inkontinence moči, to velice úzce souvisí s nedostatkem chuti na sex nebo dokonce s odporem k sexuálním hrátkám, protože vaginální oblast je vysušená a sex může být dokonce až bolestivý.