Pokud rádi investujete do svého koníčku, kterým je rybaření, určitě by ve vaší výbavě neměl chybět bivaky. Pokud nevíte, o co se jedná, rádi vám tuto nezbytnou součást rybářského vybavení představíme. Bivak vám zjistí kvalitní ochranu před deštěm, a dokonce v některých typech můžete také přenocovat. To jistě oceníte, pokud se vám chytání ryb protáhne do dlouhých nočních hodin a už se vám nebude chtít odjet domů. Jedná se o vybavení, které nezabere příliš prostoru, protože se dá snadno složit.

Nejlevnější typy

V naší nabídce najdete bivaky v různých cenových relacích. Nejlevnějším typem, který pořídíte již za 2029 korun, je bivak Hruška. Jeho název je skutečně příznačný, protože svým tvarem toto ovoce opravdu připomíná. Tento stan je rychlorozkládací, což jistě každý rybář ocení v případě, že náhle přijde déšť a vy se potřebujete rychle schovat. Tento stan, nejenže se rychle rozloží, ale dokonce se díky pružinám dokáže rozložit zcela sám, a to během několika vteřin. Vejdou se do něj až dva rybáři na menších židličkách. Velice ho tedy ocení také váš přítel, který s vámi často rybaří a nevlastní svůj vlastní bivak. Součástí tohoto bivaku je také moskytiéra. Takže můžete říct sbohem otravným komárům a jinému hmyzu, který se u vody často vyskytuje. Pokud s sebou nechcete tahat další zbytečná zavazadla, můžete zůstat v klidu. Složený stan nezabere téměř žádné místo.

Bohatá nabídka

V naší nabídce najdete opravdu bohatý výběr různých druhů bivaků v různých cenových relacích. Každý bivak je dopodrobna popsán a jistě také u vybraných druhů oceníte krátká instruktážní videa, ve kterých si můžete vybraný bivak prohlédnout, porovnat si jeho skládací systém a další důležité fakty. Součástí nabídky je také hodnocení daného bivaku, které vám hodně napoví při výběru. Kromě bivaků u nás najdete široký výběr příslušenství pro všechny rybáře. Na své si u nás přijde skutečně každý.