Každý z nás občas potřebuje trochu odpočinku, protože práce je v dnešní době nad hlavu a na každého z nás padá dost stresu, který ničí krásnou pleť a také dobrou náladu. Pokud chcete něco speciálního, určitě bychom vám rádi nabídli
erotické masáže praha, které jsou zcela jedinečné nejen svým provedením, ale také prostředím. Právě v našich salonech se budete pokaždé cítit skvěle, protože navozujeme pouze příjemnou atmosféru, abyste se mohli pořádně uvolnit a užít si každý okamžik, kdy budete masírování krásnou a velice zručnou dívkou. Neměli byste být uvedeni v omyl, nejedná se zde totiž o žádné sexuální služby, pouze o masáž s erotickým podtextem. Ať už si zvolíte kteroukoli proceduru, bude tu s vámi dívka, kterou si sami vyberete. Začne to sprchou a pak se bude dívka věnovat vašemu tělu. Proběhne příjemná masáž zad, celého těla, uvolnění svalů, a také nebude chybět příjemná masáž hlavy.

Krásné dívky

Dívek máme opravdu hodně, a vybrat si je můžete sami. Bude to pro vás brunetka, blondýnka nebo oceníte černé vlasy? Všechno je k dispozici. Svou masérku si můžete buď objednat předem na internetu a sjednat si proceduru na konkrétní hodinu, nebo můžete přijít přímo k nám a vybrat si z těch dívek, které jsou zrovna k dispozici.

Příjemné procedury

Naše příjemné procedury určitě oceníte, protože neděláme jen klasickou masáž, kde sice dojde také na intimní partie, ovšem někomu to nestačí. Pokud byste totiž chtěli něco zajímavějšího, jsou tu k dispozici také tantra nebo nuru procedury. Pokud si vyberete TOP sensual, bude tu pro vás nahá masérka, která bude připravena provádět ty nejjemnější doteky, které vás maximálně vzruší, a užijete si cestu do ráje.