Jen málo lidí se dokáže odpoutat od pracovních povinností, od povinností vůči rodině, a najít si čas pro sebe. Prostě jen tak hodit všechno za hlavu a udělat si takovou malou radost jen a jen pro sebe. To není vůbec sobecké!
Člověk je zvláštní tvor, který má smysl pro povinnost, je zodpovědný, ale občas potřebuje, tak zvaně vypnout a věnovat se jen tomu, co ho zajímá, co ho baví!
Ale dokáže to každý člověk?

Jestli právě Vy patříte k té sortě lidí, kteří nedokážou a neumí odpočívat a věnovat se svým zájmům, pak jste na cestě do pekel.

· Čeká Vás období deprese,
· období neuvěřitelně ochromující únavy
· a období fyzického strádání.
Všichni moc dobře víme, když je duše nemocná, chátrá i tělesná schránka.
Musíte s tím něco udělat včas, než se dostanete do stavu, ze kterého se jen těžko budete hrabat!
Je Vaší prioritou práce? Zájmy Vaší rodiny? Povinnosti a povinnosti? Tak takhle ne! Vaše priority mohou být přece zachovány i v tu chvíli, když budete tak trochu myslet i na své zájmy, záliby. Vždyť nemusíte dlouhé hodiny odpočívat u svých věcí a zanedbávat přitom rodinu, nebo povinnosti vůči své práci!
Co nejdříve si najděte čas pro svou zábavu, která Vám přináší upřímnou radost. Zalovte ve svých vzpomínkách a najděte si tu svojí parketu zálib, která Vás činila vždycky spokojeným, šťastným a veselým. Pocítíte velikou úlevu své mysli, která je v současné době tak zahlcena povinnostmi!
Odpočívat je umění
Můžete být podnikatelem, nebo státním zaměstnancem, a přesto na obou pozicích můžete stále jen pracovat a pracovat. Odpočinek pro Vás prostě není. Pro Vás se odpočinek stává uměním, které nezvládáte.
Těžké to není
Nebaví Vás aktivní sport?
Přečtěte si o svých zálibách zajímavé informace, které Vás k odpočinku dovedou. Radost ze života Vám přinesou i tyto informace, protože začnete myslet na své věci. Najednou zjistíte, že tolik krásy a zajímavostí Vám díky povinnostem už proběhlo pod rukama.