Chátrá již váš starý plot a potřebujete nový? Přemýšlíte nad výběrem? K oplocení můžete použít dřevo, beton nebo obyčejné pletivo. Výběr vhodného materiálu je závislý na mnoha faktorech. Potřebujete-li zajistit více soukromí, rozhodnete se zřejmě ke stavbě betonového oplocení. K ochraně pozemku, který není umístěn v rušné ulici nebo v blízkosti silnice, postačí obyčejné pletivo. Mnozí se obávají, že pletivo k zabezpečení pozemku není dostačující a že dlouho nevydrží. Pokud ale pletivo vhodně zabezpečí proti zarůstající trávě, která mu způsobuje korozi, nemají se čeho obávat.

Betonové prefabrikáty

Klasické pletivo je nejpoužívanějším prostředkem k ochraně pozemku. Nejen že vás nepřipraví o vysokou finanční částku, ale taky vám ušetří spoustu času, protože je jeho montáž nenáročná a velmi rychlá. Jeho životnost prodloužíte tím, že zamezíte zarůstající trávě, aby mu způsobovala korozi. Jedná se o betonovou podezdívku, jejíž stavbu si můžete usnadnit rovněž. Betonové podhrabové desky pod plot vám totiž usnadní nejen práci, ale i spoustu času a ještě ušetříte nemalé náklady, které byste museli dát ke stavbě podezdívky klasickou betonáží. Tyto prefabrikáty se vyrábí v různých rozměrech a dekorech.

Šetřete čas

Ať už máte jakýkoli důvod ke stavbě oplocení, využijte nejjednodušší způsob. Stavba oplocení z obyčejného pletiva vám půjde hezky od ruky, když místo betonáže podezdívky, u které jsou nutné základy a s tím spojené rozsáhlé zemní práce, použijete betonové prefabrikáty k zajištění pletiva proti zarůstající trávě. Jejich montáž je jednoduchá a rychlá. Vyberte si požadovaný rozměr a můžete začít stavět. Není nic jednoduššího, než stavba takové podezdívky. S těmito prefabrikáty ochráníte pletivo před zarůstající trávou i před volně pobíhajícími psy, kteří ho neustále narušují. Váš pozemek bude zabezpečen na dlouhá léta.