Osvědčený poppers nadchne i vás

Poppers je unikátní afrodiziakum z toho důvodu, že dokáže zaúčinkovat již do několika málo vteřin. Jeho účinek trvá krásných pár minut, během kterých si stihnete užít nezapomenutelné milování a další milostné hrátky. Pokud tedy toužíte po zkoušení nových věcí a chcete s partnerem zažít něco nového, vyzkoušejte právě tenhle produkt.

tanga

Seznamte se s mechanismem účinku

Dost možná vám vrtá hlavou, jak je vůbec možné, že tento přípravek reaguje okamžitě. Není na tom nic složitého. Pojďte se seznámit s mechanismem účinku, který jsme zjednodušili natolik, abyste to skvěle pochopili.

  • Inhalační podání – obrovskou výhodou je právě inhalační podání, které aktuálně představuje jednu z nejrychlejších a nejjednodušších cest podání. Díky tomu se účinná látka může dostat k cílové tkáni do pár sekund, což je u klasických tablet a pilulek zcela nemyslitelné díky nutné biotransformaci v játrech.
  • Transport do malé pánve – poppers přestoupí přes alveolární membránu a dostane se do krevního oběhu, odkud proběhne rychlý transport na místo účinku, tedy do malé pánve.
  • Vazodilatace a přísun krve – na místě dojde k takzvané vazodilataci, to znamená, že cévy se rozšíří a do této oblasti bude proudit velké množství krve. To způsobí mimo jiné i uvolnění hladké svaloviny.
  • Vyšší citlivost intimních partií – výše zmíněné fyziologické účinky způsobí to, po čem tolik toužíme, a to mnohonásobné zvýšení citlivosti těchto partií.

akt
Příjemná zmatenost a uvolnění svalstva
Jak jsme již nastínili v předchozím odstavci, mezi nejvýznamnější účinky poppers patří právě uvolnění hladké svaloviny a výrazné zcitlivění patřičných oblastí. Nezapomínejte však ani na faktory, které ovlivňují náš mozek. Může se dostavit pocit omámení, lehkého poblouznění. Z hlavy vám alespoň na chvíli vypadnou všechny běžné starosti každodenního života, budete si moci užívat tak, jako ještě nikdy, a to za to přeci stojí.