modrá koule, modré blesky

Už nějakou dobu se rozmýšlíte, zdali jít do rekonstrukce bytu či domu? Nic není takový problém, jako elektroinstalace? Sami to nezvládnete a neznáte žádnou firmu, která by byla stoprocentně spolehlivá, nemáte žádného známého a ani nevíte o nikom, kdo by vám mohl pomoci? Pak jsou tu elektrikáři Zlín, kdo vám mohou pomoci nejen s rekonstrukcí, ale také například s doplněním stávající instalace. Nezáleží na tom, jestli by vše mělo proběhnout v rodinném domě, bytě nebo v komerčním prostoru.

Jsme tu pro vás v každém případě a dokážeme se postarat také o zabezpečovací a kamerové systémy, takže pokud do firmy chcete něco podobného, neváhejte se na nás obrátit, vše přivezeme, zapojíme a určitě budete spokojeni. Zapojíme také alarm, abyste v případě narušení soukromí okamžitě věděli, že je potřeba více bystrosti.

Super řešení pro každého

Dnešní doba je skutečně moderní, takže jsme se začali specializovat díky požadavkům klientů také na inteligentní instalace. Můžeme vám tedy zapojit centrální řízení celého domu, protože to zdaleka nemusí být jen sen, který máte někde v koutku duše. Ať už chcete ovladačem zařídit vytápění, intenzitu osvětlení nebo větrání, není v tom nejmenší problém.

Levně a kvalitně

Elektrické vytápění v podlaze je dnes také velice oblíbenou variantou, protože se tím dá opravdu velmi dobře ušetřit. Topná tělesa mají totiž sníženou potřebu na teplotu topných těles. Proč nechodit po vyhřáté podlaze, když vám to můžeme v minutce zařídit, a to kvalitně i levně? Zkuste to s námi, nebudete litovat.
Ať už potřebujete pomoci v jakémkoli prostoru nebo s kteroukoli věcí týkající se elektřiny, dokážeme vám pomoci a vyjdeme ochotně vstříc všem vašim přáním a nápadům.

muž, brýle, čepice, instalace zásuvky