Víte, když chcete opustit při rybaření břeh, určitě byste potřeboval nějakou malou pramici, viďte? Ale pramice má své nevýhody. Představte si, že ji budete muset mít uvázanou na jednom místě, a tím pádem jste vázán jedním místem k rybaření i Vy. Těžko byste ji převážel na svá jiná oblíbená místa k lovu ryb.

Kdežto nafukovací člun ! To je jiná!
S takovým člunem si můžete jezdit na místa, která se Vám zlíbí, a přesto se dostanete na volnou vodní plochu. A to kdekoliv. Nafukovací čluny už nemají podobu těch dětských. Ty už jsou skutečně uzpůsobeny jen pro potřeby rybářů.
Když chcete porovnávat.

člun na hladině

Je pravdou, že obvykle máte jedno místo, kam se uchylujete vždy, když chcete lovit ryby. Je to dáno možná také tím, že poblíž máte chalupu, nebo chatku. Ale vyjet si občas na místa jiná, která také nejsou k zahození, to by potom rybářský nafukovací člun nebyl špatnou volbou. Co myslíte? Je skladný. Je přenosný. A hlavně splní ten samý účel, jako Vaše vysněná pramice.

Jenže Vy si můžete, stejně jako k pramici, pořídit i motor, a to elektrický. A to by byla teprve paráda! Vlastní nafukovací rybářský člun s elektromotorem! Musel byste si jen dokoupit nabíjecí kompresor. Ale hlavně byste věděl, že neničíte vodní plochu spalovacím motorem.

člun na vodě

To nemá chybu.
Nemyslíte, že Váš komfort na rybách by dostal docela jiné rozměry? To pohodlí! A ten klid od štěbetající manželky na břehu! Už si to představujete? V ranním oparu uprostřed velkého jezera. Jen Vy sám a Vaše nahozené pruty! Ticho vůkol. Klidná hladina, kterou občas zčeří vyskočivší rybka.

Prostě nádhera, pro kterou by jiný člověk dal cokoliv. A Vy byste to měl hned.
Víte, co byste měl okamžitě udělat? Začněte básnit a hlasitě snít o nafukovacím člunu pro rybaření. Věřte, že někdo z rodiny se chytí a k Vašim narozeninám bude mít skvělý dárek. A kdyby to náhodou nevyšlo, pořiďte si jej sám.