Když už si konečně na něco zvyknete, musíte to dát pryč? Takhle Vy uvažujete? Ach, vy muži! Jak konzervativní jste! Jen žádné změny, novinky.
Vám nevadí, jak vypadají Vaše boty? Ale to je přece jedno, že jsou jen na sport. To se musíte při kondičním běhu v parku odrážet bosými palci u nohou od chodníku? Nebo jde o záměrný větrací otvor? No ano, jen se podívejte, jaké díry už na nich máte!

teniska

A co ty nastavované, několika uzly uvázané tkaničky? A víte, že se boty mohou čas od času vyčistit. Dokonce i vyprat v pračce se dají! A podrážka je také na hranici životaschopnosti! Vždyť Vy si koledujete o padání nožní klenby, nebo dokonce o úraz! Chcete snad podvrtnutý kotník, nebo pád s následkem zlomeniny?

Končíme!

Nejpozději ihned se rozmyslíte, který den je nejvhodnější pro pořízení nových sportovních bot , a to bez diskuze!
Vždyť už to vážně nejde takhle dál! A co si pomyslí kolemjdoucí o tom, že běháte v tak nemožně roztrhaných botách? Koho bude zajímat Váš názor na pohodlí, které Vám ony křusky údajně poskytují?

Pohodlí v nových sportovních botách si budete jen pochvalovat!
Pořízením nových sportovních bot, které si prošlápnete téměř okamžitě, jenom získáte!

· Nohu budete mít, jako v bavlnce, a přesto pevnou.
· Podrážku nebudete mít sešlapanou.
· Předejdete zbytečným úrazům.
· Budete obdivován kolemjdoucími.

A navíc si můžete nakoupit hned několik párů, protože noha Vám už neporoste. Na to jste vážně už dost starý. A můžete je měnit podle počasí. Nebo podle sportovního úboru.

tenisky

Co zase máte? Že nejste žádný manekýn? Teda Vaše žena musí nosit svatozář! Cožpak nemůžete vypadat i ve sportovním, jako normální člověk, kterému ladí oblečení s botami? Pane, elegance za všech okolností ještě nikoho nezabila!
Tak na to vážně nemám. Přesvědčovat konzervativního muže, který si se svým vzhledem nedělá žádnou starost, je vážně nadlidský výkon. Zkuste to Vy!