To byl zase jeden z těch pracovních dnů, které mi daly pěkně zabrat. Nalítala jsem se, jako divoké husy při přeletu na jih. Ještě pár takových dnů a bude po mně. Říkáte si tato slova čím dál častěji? Inu, je zapotřebí, abyste si dala závazek, že dodáte svému tělu potřebnou energii!

wellness

Ale, jak to udělat?
Není nic jednoduššího, než si zajistit zdravotní dovolenou v lázních. Víte, utéci z prostředí pracovních povinností a vyvléci se na nějaký čas z povinností vůči rodině, na tom není nic špatného.
· Nakonec, jak byste byla v práci výkonná, když Vaše tělo stávkuje?
· Jak byste mohla dál fungovat v domácnosti, když Vám chybí potřebná energie a vitalita?

Takovému zbídačenému stavu musíte učinit přítrž!
Ke svému znovuzrození si vyberte místo, které byste jinak nikdy nenavštívila. Relaxační pobyt , díky němuž se dostanete do ráje odpočinku, můžete sdílet s kamarádkou, na kterou jinak nemáte čas a mnohdy ani náladu. Tímto způsobem můžete dohnat mezery v setkávání se během roku. Víte, co všechno si stihnete říci? A za jakých podmínek? Bez starostí, bez povinností, beze spěchu.

bazen

Lázně Bělohrad jsou od Vašeho trvalého bydliště dost daleko na to, abyste nemusela usilovně přemýšlet nad tím, jak se asi daří Vaší rodině bez Vašeho podstrojování.
· Vycházky v přírodě, v níž se najednou ocitnete, Vás dostane do zcela jiného okruhu myšlenek.
· Masáže Vašemu tělu dodají uvolnění.
· A ve vířivce se odplaví veškeré starosti, které Vám přidělávají bolesti zad.

A po večerech, které budete trávit s kamarádkou u sklenky dobrého pití, můžete dokončovat hovory, které jste během dne nestačily probrat.
Nemyslíte, že takový odpočinek s procedurami, které jsou tělu tak prospěšné, skutečně potřebujete? Neláká Vás uskutečnit takový výlet co nejdříve?
Neváhejte, oslovte svou nejlepší kamarádku, objednejte relaxační pobyt a odjeďte relaxovat, třeba právě do Bělohradu!