Potřebujete propagovat právě chystanou akci ve vašem okolí, nový produkt nebo jen chcete dát co nejvíce lidem základní informace o kulturních možnostech ve vašem městě? Učiňte tak jednoduše s využitím letáku. Pokud zaujme, máte vyhráno, lidé si ho s radostí předají mezi sebou a propagace proběhne na jedničku.

brožura

Aby však leták zaujal, dobře si rozmyslete jeho vzhled a rozhodně ho nedělejte v domácích podmínkách. Možná si myslíte, že vás to vyjde levněji, ale nikdy nedosáhnete potřebné kvality a profesionálního vzhledu, který potřebujte. Pro výrobu vašeho letáku si raději volte ty, kteří to opravdu umí .

Profesionální služby tisku, záruka kvality a spokojenosti

Výhodou profesionálních služeb je nejen kvalita finálního výrobku, ale i rychlost zpracování a výběr nejrůznějších možností a speciálních efektů. Vše navíc můžete objednat online z pohodlí domova, nemusíte nikam chodit a ztrácet čas cestou.
Volit tedy můžete:

· Velikost letáků – A3, A4, A5, A6
· Druh papíru a gramáž – lesklá křída, matná křída, ofsetový či recyklovaný papír, vše několika gramážích
· Barvu – černobílý či barevný tisk
· Způsob skladu – např. lom na polovinu, harmonikové skládání a další
· Počet kusů
· Způsob potisku – jednostranný, oboustranný atd.
· Zušlechtění, tedy speciální efekty – laminace, lak a další

leták

Nejste si jisti výběrem, formátem či rozmístěním textu a obrázků? Není problém, rádi vám s tím poradíme a případně pro vás zpracujeme návrh. Samozřejmostí je i cenová kalkulace, dřív než objednávku potvrdíte.
Zvolíte-li si tisk letáků právě u nás, máte jistotu kvalitního vyhotovení, výhodné ceny a rychlého dodání. Vaše letáky se budou moci do světa šířit velmi brzy po objednání. Pokud si přejete, doručíme hotovou objednávku kamkoli si budete přát.