S naší nabídkou budete zajisté spokojeni

Nejen Vaši zaměstnanci, ale hlavně Vaši klienti se u Vás musí cítit příjemně. Právě proto se dnes každá firma snaží vybavit kanceláře příjemným a moderním nábytkem a vybavením. Pokud Vaše společnost chce vytvořit příjemné kanceláře v celém patru jedné budovy či z velké místnosti udělat několik menších, není nutné hned dělat zdlouhavou a finančně a časově náročnou přestavbu celé budovy. Nemusíte hned stavět zdi, pokud chcete jednu místnost pohodlně a příjemně rozdělit na několik pracovních míst. K tomuto elegantnímu a hlavně finančně výhodnému úkolu Vám postačí naše paravany.

muž, žlutá pohovka, lampa

Ano, přesně tak, paravan originálně a přitom velmi příjemně rozdělí velkou místnost na několik menších pracovních prostorů. Každý zaměstnanec bude mít svůj vlastní osobní prostor a Vás to nebude stát ani desetinu nákladů, které byste dali za přestavbu či rekonstrukci. Paravan je skvělým řešením pro nejrůznější klientská centra či třeba úřady a všude tam, kde chcete svým klientům zajistit osobní prostor a diskrétnost.

V naší široké nabídce pro Vás máme připraveno hned několik provedení, a to paravany s textilním povrchem, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitní pěny potažené textilií, díky čemuž si lze na tyto modely dokonce i připnout nějaké poznámky a učinit si z nich jakoby nástěnku, a druhým typem jsou paravany s plexisklem, které jsou osazeny mléčným plexisklem, čímž se zajistí soukromí, ale přitom není omezen přístup světla. Oba typy jsou vybaveny stabilními nohami, do kterých se zasazují a oba najdou své využití i ve Vašich kancelářích.

Kromě tohoto pomocníka, který zajistí soukromí a rozdělí velmi elegantně velké místnosti, si u nás můžete pořídit vybavení a nábytek pro všechny Vaše kanceláře, ale nejen to, také u nás najdete vybavení pro dílny a výrobny, vybavení recepce či třeba kuchyňky.

kancelář, buňky

Podobné příspěvky