Podvodník podvodníkem zůstane navždy! O to více, pokud mu to projde a bude vědět, že má tak nějak navrch. I nevěra se totiž řadí mezi určitý stupeň podvodu, který do vztahu nikdy nepřinese nic pozitivního. Pokud váš partner projevuje jakékoliv známky blížícího se přelétání z hnízda na hnízdo, dejte od něho ruce pryč co nejdříve! A jak to poznáte i bez toho, abyste měla důkazy? Snadno, na muži to můžete poznat okamžitě.
muž mluví do telefonu.jpg

1 VŮNĚ

Změna jeho vůně, cizí vůně nebo samotné maskování cizí vůně. Toho si jako jeho partnerka všimnete okamžitě. Každý muž totiž přirozeně touží po tom, aby ženě, která se mu líbí voněl a byl pro ni přitažlivý. Tím, že změní jeho značku parfému si posiluje sebevědomí v tom, že může být atraktivní i pro jinou osobu než pouze pro vás. A pokud ucítíte směs různých vůní, bude to pravděpodobně z toho důvodu, že se snažil přebít vůni ženy, se kterou právě byl.

2 HÁDKY

Neméně důležitý ukazovatel, by pro vás měla být i vaše situace doma. Nebo alespoň vaše harmonická domácnost, ve které poslední dobou převládá bojové pole. Nemyslete si, že váš muž vyvolává hádky zbytečně nebo často jen proto, že je toho na něho příliš. Pravděpodobně se vás bude snažit vymazat ze života častými rozpory, aby je pak mohl odůvodnit tak, že byste se měli rozejít, protože si nerozumíte. A buďte si jistá, že je v tom jiná!
mladý muž za volantem.jpg

3 TAJEMSTVÍ

Žena, která má svého partnera přečteného jako knihu moc dobře a brzy pozná, že její muž má nějaké tajemství. To, že něco tají na něm můžete vypozorovat tak, že začne dělat věci, chovat se a tvářit – nervózněji než kdy jindy. Vyhýbavý oční kontakt je důkazem toho, že je něco v nepořádku a vy byste si měla dělat starosti. Pravděpodobně má při jeho nevěře alespoň tu hanbu, že se na vás nemůže podívat.

4 JISTOTA NA VLASTNÍ OČI

Není to možná etické, ani správné, ale pokud vám v hlavě šrotují myšlenky na to, že se váš partner tahá s jinou a vy jste v tomto případě jen loutka, se kterou si hraje a lže jí, je čas si to prověřit. Můžete ho jeden den sledovat a zjistit, jestli jste paranoidní, jak vám to říká on nebo konečně otevřete oči a zjistíte, že máte doma nevěrníka.