O masážích tantra jste už určitě někdy slyšeli. Jde o proceduru, při které dochází k rozproudění sexuální energie, k velmi intenzivnímu intimnímu prožitku a maximálnímu uvolnění celého těla i psychiky. Věděli jste ale, že je tato procedura vhodná i pro páry? Je jedno, jestli jste čerstvě zamilovanou dvojicí, která se chce do všeho vrhnout po hlavě, nebo třeba pár, který se snaží zahnat stereotyp a ozvláštnit svůj milostný vztah něčím novým. Tato speciální masáž si získá každou dvojici, která se k této záležitosti odhodlá. Nebraňte se novým milostným zkušenostem, a proto si nenechte tento vzrušující zážitek ujít.
Co od tantry očekávat?

O výhodách této techniky by se daly popsat desítky stránek, když bychom je ale měli vzhledem k lepší představě sepsat do pár odrážek, vypadalo by to následovně:
Sblížíte se s partnerem, poznáte se navzájem a prohloubíte vzájemnou důvěru
– Odstraníte z vašeho vztahu stereotyp
– Dozvíte se o sexualitě druhého víc, než doposud
– Poznáte lépe nejen svého partnera, ale taky hlavně sami sebe
– Oprostíte se od běžných starostí a odreagujete se tak, jako už dlouho ne
– Rozvíříte v sobě sexuální energii, což se projeví ve vašem milostném životě
Průběh záleží čisté na vás

Průběh této procedury bude záležet čistě na vás. Na vašem rozhodnutí bude záležet i to, zdali vás budou masírovat dvě ženy, nebo muž se ženou. Je nesmírně důležité, abyste se uvolnili a zahodili za hlavu veškerý ostych, který je pochopitelný, pokud se jedná o vaše „poprvé“. Proto si tento zážitek přizpůsobte tak, abyste byli oba dva schopni si vše užívat bez starostí a zbytečných obav.