Už jste se zamysleli nad svým životem? Jak vlastně fungujete každý den? Stále někam spěcháte, bojujete s každodenním vypětím, stresem a nedostatkem času na cokoli. Pak okamžitě zpomalte! Možná se ani nejedná o fyzikální příčinu, ale váš organismus je jednoduše vyčerpaný a jede na rezervy.

odvrácené obličeje

Samozřejmě se s poruchou erekce může setkat každý muž během svého života. A věřte tomu, že s věkem k tomu stejně dojde. Ale můžete takové situace omezit a eliminovat, když začnete brát sami sebe konečně vážně.

Podpora erekce musí být z vaší https://guard.pinya.cz/cs/insider-threat-detection-software strany vědomá. Omezte stres, alkohol, vyhoďte cigarety do koše a uvolněte se. Pohybová aktivita by měla patřit k vašemu týdennímu programu, protože pomáhá nejen vašemu tělu, ale také duši, která potřebuje správné naladění. Pak už chuť na sex přicupitá sama a vaše tělo na ni patřičně zareaguje.

kouř z pusy

Jaká je skladba vašeho jídelníčku

Pokud se stravujete ve spěchu a nezdravě, tak s tím okamžitě přestaňte. Někdy pomůže připravovat si jídlo na týden dopředu, tedy jídelníček, ve kterém nesmí chybět zelenina, ovoce a zdravé tuky. Menší porce víckrát za den, jsou lepší než těžká a hutná jídla, která vám seberou veškerou energii. Silnou erekci vám pomohou přivolat například těstoviny a celozrnné pečivo. Zvyšte také přísun zinku, který najdete v luštěninách nebo játrech. Skutečným požehnáním jsou pak bobulovité plody, jako jsou ostružiny, borůvky nebo černý rybíz.

Správná poloha při milování

Ta může hrát také velmi důležitou, ne-li klíčovou roli. Začněte misionářem nebo vyzkoušejte polohu ze zadu, kdy máte vše plně pod kontrolou, tedy i vaši nastupující erekci.

usmiřování děvčete

Co když nic z toho nepomáhá

Pak budete muset navštívit odborníka, který vás vyšetří a pomůže vám najít řešení, které vrátí do vaší ložnice vášeň. Nebojte se, nemusí jít hned o závažný problém. Občas stačí jen vhodně zvolený přípravek, který otevře brány zvýšené hladině testosteronu a vy si budete zase připadat jako 18 mladík.