Máte svůj styl a chcete, aby to bylo vidět. To platí především o vašem oblečení. Neradi nakupujete v běžných obchodech, nesnesete totiž, že stejné kousky má i někdo jiný. Potřebujete být originální, proto vybíráte méně známé značky a netradiční oblečení.
V ideálním případě nakupujete oblečení vyrobené na zakázku, takové, které nelze sehnat ve více provedeních. Rájem jsou pro internetové obchůdky, kdy autoři svá dílka tvoří většinou pro radost doma. Další z možnosti představují i trička s vlastním potiskem.
Taková trička vyjádří přesně váš styl, vaše myšlenky a nápady, jednoduše vyniknou. Proč? No zkrátka proto, že si motiv můžete vytvořit sami. Ano, cokoli vás napadne, cokoli si připravíte, obrázky i nápisy, to můžete mít. Záleží na vaší fantazii.

Vyberte si ze široké škály možností provedení i speciálních efektů

Jednobarevný i vícebarevný motiv není žádný problém. Zašlete návrh motivu a zbytek nechte na profesionálech. Vyhotovení s využitím sítotisku zajistí dokonalý výsledek s jasnými barvami, které vydrží i častější praní. Stačí si zvolit rozměr, umístění a je to.
Vyberte se z široké nabídky triček nebo mikin různých střihů a barev, v pánských, dámských i dětských variantách a několika velikostech, o gramáži od 140 g/m2 do 220g/m2.
Navíc máte ještě jednu možnost, to v případě, že máte představu o motivu, ale sami si ho netroufáte realizovat. Nechte si od profesionálů kromě tisku vypracovat i samotný grafický návrh motivu. Odpadnou vám tak starosti, zda posíláte svůj návrh ve správném formátu.

Dále je možné využít speciálních efektů či aplikací a dokonce i výšivky, kterou lze k motivu také umístit. Je to pouze vaše volba. Pečlivě si projděte všechny možnosti. Až se rozhodnete, svěřte výrobu profesionálům. S výsledkem budete určitě spokojeni.