Klasická stavební konstrukce, která umožňuje stavět ve výškách, upravovat omítky, realizovat zateplení a mnoho dalších stavebních úkonů. http://www.nhrozenkov.charita.cz/res/archive/004/000728.pdf Pokud jde o lešení, je nutné zmínit, že tento prvek během své existence vypadá takřka pořád stejně. Změnily se jenom některé prvky, jako jsou různé jisticí a spojovací prvky. Základní myšlenka však zůstává stejná, z čehož však lze výrazně těžit.
Ano, k dispozici jsou i modernější řešení v podobě různých plošin, avšak taková řešení bývají efektivní a rentabilní jenom v určitých případech.

konstrukce

Neplýtvejte penězi, když to jde levněji

Určitě se ptáte, kde nakoupit za co nejnižší ceny, ale tak, abyste z toho vyšli co nejlépe. Ačkoliv není dobré na lešení jakkoli šetřit, je možné tyto stavební prvky sehnat za velmi báječné ceny. Příkladem velmi dostupných stavebních prvků tohoto typu je klasická trubková varianta . Tohle řešení je velmi oblíbené, neboť nabízí mnoho výhod:

Nejrůznější možnosti sestavení, které jsou umožněné spojovacími prvky
Možnost překonávat terénní nerovnosti díky různým úrovním zastavění
– Na rozdíl od různých plošin je zde mnohem větší plocha pro pracovníky
Větší bezpečí práce díky kvalitnímu ustavení konstrukce a pracovní ploše

Jak můžete vidět, tohle řešení nabízí mnoho výhod, které se vyplatí využít. Není třeba mít obavy o to, že by se vám tohle řešení nevyplatilo, byť do něj zainvestujete a veškeré stavební konstrukce si rovnou pořídíte. Zde byste však měli vědět, že ne vždy se vyplatí tyto prvky kupovat.

pronájem lešení

Vyplatí se nákup?

Právě tohle je jednou z nejčastějších otázek, kterou zájemci mají. Je totiž důležité spočítat, zdali se vám vyplatí zainvestovat nebo bude bohatě stačit občasný pronájem těchto konstrukčních prvků. Proto si všechno neváhejte promyslet a na základě toho se rozhodněte pro konečné řešení.