Všichni to jistě znáte, přijde léto a většina lidí si najednou začne stěžovat na velké horko, přijde zima a spousta lidí si stěžuje na třeskutou zimu a nemůže se dočkat, až zase bude teplo. Prostě a jednoduše, většina lidí není nikdy spokojená, ale Vy můžete, a to díky vysoce kvalitní klimatizaci split z naší široké nabídky. Tento skvělý pomocník Vám totiž pomůže jak v létě tak také v zimě.

hotel

Přesně tak, dnes už klimatizace neslouží pouze k ochlazení vzduchu, ale také k jeho vytopení a má také spoustu dalších funkcí, ke kterým patří i čištění vzduchu a odstranění vlhkosti ze vzduchu a podobně. Takže díky tomuto přístroji si dnes můžete v létě pěkně ochladit vzduch ve Vašem interiéru na příjemnou teplotu a v zimě Vám pomůže s vytopením místností a zařídí, že budete mít doma příjemně teploučko.

Tak zvaná splitová klimatizace představuje systém, který se skládá ze dvou částí a to z venkovní a vnitřní jednotky. Obě části jsou propojeny měděným potrubím, čímž se vytvoří uzavřený okruh. Vnitřní jednotka se může umístit na stěnu, ke stropu či třeba pod okno, možností je spousta. Tento model někdy bývá také nazýván jako parapetový, protože venkovní jednotka se umísťuje zvenčí v blízkosti okna na nebo pod parapet.

klimatizace

Každopádně při výběru klimatizace split se musíte zaměřit na velikost místnosti, do které ji chcete nainstalovat a podle toho vybrat správný výkon. V naší široké nabídce najdete produkty té nejvyšší kvality dostupné za opravdu velmi výhodných cenových podmínek na našem trhu a to ještě k tomu nabízíme možnost dopravy zdarma. Všechno u Vás zaměříme a precizně namontujeme a postaráme se i následný servis a opravy za pomocí originálních dílů přímo od výrobce.