Věrnostní slevy

Kdo se těší na slevy? Snad každý z nás! Máme pro vás potěšující slevu. Věrnostní slevy zůstávají zachovány i zde! Nakupte zboží a uplatněte slevu. Ušetříte tím ještě víc!

gay

  • Erotikum zachovává věrnostní účty.
  • Pokud byste chtěli svou slevu i na tomto portálu Euforikum pak udělejte objednávku a my vám sami odečteme 10 nebo 13% dle vašeho statusu zákazníka. Celá objednávka se tak sníží o daná procenta. Díky tomu nakoupíte ještě výhodněji. Tato sleva vám pak bude nastavená napořád. I pro příští nákupy bude platit vaše sleva, dle statusu. Každý zákazník si u nás přijde na své. Nepropásněte tuto příležitost nakoupit ještě výhodněji a mít trvalou slevu.

Podmínky získání výhodných slev

Co proto musíte udělat, abyste získali tak báječnou slevu na celý nákup? Odpověď je velice jednoduchá. Pokud máte účet a věrnostní slevy na Erotikum, pak to nebude žádný problém.
Pokud nemáte, můžete si poslat e-mail na naši e-mailovou adresu.

Stačí nám zaslat informaci o tom, že chcete nastavit slevu. Posléze uděláte objednávku a my vám přidáme do vašeho balíčku jeden kus čističe zcela zdarma. Vážíme si přízně našich zákazníků, a proto poskytujeme tyto a mnohé další výhody.
Udělat objednávku můžete také na Erotikum. Zde jsou zachovány věrnostní účty a to jak 10% tak i 13%. Zcela běžně můžete nadále nakupovat a využívat veškerých výhodných slev, slevových akcí, výhodných balíčků, a ještě mít slevu z celkového nákupu.

výprodej

Základní pravidla věrnostních účtů

Nakupovat můžete volně poppers Praha. Je však nezbytné mít nad 18 let svého věku a také být obeznámen s účinky. Každý musí vědět, jak se tyto čističe používají. Pokud byste náhodou neznali jejich působnost, můžete si o tom přečíst více informací.

Základními pravidly zůstávají tyto podmínky:

  • Pokud uděláte dvě objednávky, získáte status věrného zákazníka. Tak je to jednoduché! Díky tomu získáte okamžitě 10% slevu z celého nákupu, pro všechny vaše budoucí nákupy.
  • Pokud byste utratili více jak 15 000 korun, pak získáte status platinového zákazníka a můžete počítat s 13% slevou. Procenta se odečítají z hodnoty celkového nákupu.

Podobné příspěvky