Víkendové pobyty vám mohou pomoct zachránit vztah

To, že se dneska většina vztahů rozpadá, je způsobeno mnoha faktory. Lidé prostě neumějí řešit své problémy. To je hlavní příčinou. Místo toho, aby se snažili o problémech mluvit, raději od nich utečou a rozejdou se. Víte ale proč to je? Velkou vinu na tom nese internet a sociální sítě.

blízko sobě

Lidé prostě žijí sociálními sítěmi, na kterých tráví neuvěřitelné množství času. Zvláště mladé páry! U těch je to dnes tak typické. Absolutně neumí mluvit, místo aby se bavili spolu mezi sebou, kontrolují, co je nového na Facebooku. Navenek tak vypadají jako dokonalý pár, což naznačují jejich společné fotografie lajkované přáteli, uvnitř se však mnohdy potýkají s velkými problémy.

dobrá masáž

Zkuste se někdy podívat okolo sebe. Sedněte si třeba do kavárny a pozorujte lidi. Co uvidíte? Baví se lidi spolu nebo koukají neustále do telefonů? Spíše to druhé, je to tak? Tento sociální svět přináší velkou spoustu výhod, ne však v partnerském životě. Lidé mají neuvěřitelné množství přátel, v případě problémů je pro ně snadné utéct. Prostě a jednoduše napíšou někomu jinému a existuje velká pravděpodobnost, že se s tím někým dají v brzké době dohromady.

ruka v ruce

Pokud jste tedy ve vašem vztahu zaznamenali určité změny a máte pocit, že se neustále odcizujete, vyzkoušejtevikendove pobyty jako terapii. Seberte se, odjeďte, podnikněte spolu něco nového, sbírejte společné zážitky a užívejte si jeden druhého. Co je však velice důležité? Telefon nechte úplně doma nebo jej prostě a jednoduše během tohoto víkendu vypněte a mluvte! Bavte se o všem možném, ale komunikujte. Mluvte o tom, jak vám na sobě záleží, a jak moc se milujete. Dokažte si, že spolu chcete být, a že spolu chcete překonávat krize. Plánujte společnou budoucnost a vytyčte si cíle, kterých chcete společně dosáhnout. Věřte tomu, že vám tato terapie neskutečně pomůže a vy se budete opět cítit milovaní a spokojení. A o to jde především!

Podobné příspěvky