hlava v dlaních

To přece nemůže být pravda! Přece se nezačnete smiřovat s tím, že nic intimního Vás už nebaví! To si vážně myslíte, že Vaše funkční období skončilo? Že už nemáte nárok na erotiku ve svém intimním životě? Co se, proboha, stalo?

Takovým způsobem se může ptát pouze člověk mladý a v plné síle, který si ani nedokáže při vší dobré vůli představit, že by přestal mít zájem o erotiku.
Ale ono to jednou přijde. A ani přesně nevíte, jak je to možné. Dokonce s tou nechutí ani nepočítáte. Samotné Vás to překvapuje, viďte? Ti odvážnější jdou se svým problémem k lékaři. Jenže cpát se nějakými tabletami je na nic. Jen si poškozujete žaludek.

Přesto je tu možnost jakéhosi návratu k sobě samému a tím pádem i k chuti, se kterou jste ještě donedávna neměl problém. Věřte, že nevysvětlitelné se děje. Na Vás je, abyste hledal řešení a hlavně nepodléhal pocitu beznaděje, nebo se snad nezačal smiřovat se vzniklou situací, která snad ani nemá reálný důvod.
S návratem do svého erotického ráje Vám pomohou erotické masáže Tak to je! No, moc se necukejte. Je to Vaše poslední šance, aniž byste musel podstoupit medikaci, nebo začít vést život askety.
Chcete snad zcela změnit svůj jinak spokojený život tak, že se uchýlíte k duchovnímu vnímání světa, a své tělo zcela umrtvíte? Začnete své intimní potřeby záměrně ignorovat, i když tomu bylo doposud jinak?

Jde o přechodné období!
Život nekončí ve Vašem věku! Naopak, prohlubuje se prožitek, který Vám umožňuje Vaše zkušenost a praxe.
· Svěřte se do rukou něžné, krásné a žádoucí masérky, která ve Vás opět probudí onu chuť do intimností!
· Překonejte zábrany!
· Nechte se unášet proudem erotiky na vlnách doteků!

Uvidíte, že nakonec oceníte svou odvahu podstoupit něco tak úžasného a jedinečného, jako je erotická masáž od profesionální masérky. Později si jen s lehkým úsměvem na tváři vzpomenete na své přechodné období beznaděje!

pár, západ slunce, ptáci