Vybavená místnost, kterou potřebujeme v mnohých zaměstnáních


V některých ji dokonce používáme denně a to hned několikrát, minimálně dvakrát. Při příchodu se jdeme převléci z osobních věcí do pracovních a po skončení pracovní náplně se opětovně sem vracíme a převlékáme se zase z pracovních věcí do osobních, abychom následně mohli odejít ze zaměstnání. Šatna je proto místem, kde se nacházíme každý den a to u mnohých zaměstnání.

děvče v šatně

Ø Nejenom ve sféře těžkého průmyslu, u horníků, ale také ve strojírenství nebo lékařství, potravinářství, zemědělství a dalších odvětvích. Běžně se totiž převlékáme do montérek a to v různých odvětvích průmyslu a strojírenství. Podobné oblečení nosíme také v opravnách na montážních halách a dalších provozovnách. Proto také vždy potřebujeme mít své vlastní osobní oblečení a také osobní věci uloženy někdy hezky prakticky ve skříňce.

přilba horníka

Odtud vznikly praktické, leč většinou skromné šatní skříňky, kterých se musí do podobné místnosti vlézt hned několik, abychom mohli pokrýt nároky všech zaměstnanců, proto jsou sice malé, ale zato především praktické a v dnešní době si můžete vybírat z nepřeberného množství různých typů. Můžete si vybrat větší, pokud máte dostatek místa a prostoru. Jiné jsou menší a na výšku postavy dostačující. Je zde místo samozřejmě na boty, kabáty, ramínko ale také přihrádka, kam si dáte zbytek oblečení. Podobné známe všichni z bazénů, kde se také chodíme převlékat, a naše osobní věci musejí zůstat v bezpečí.

Vždy v bezpečí a chráněné

Skříňky jsou vyrobeny nejčastěji z kovových materiálů, což je nejlepší a také nejvhodnější materiál, protože jej nezničí nečekaný oheň nebo voda nebo jiná nežádoucí nehoda. Jen tak se neponičí a neporuší. Existují však také dřevěné, které doladí svým vzhledem každou kancelář, a proto se hodí spíše do kanceláře, než do běžného provozu. Mají krásný vzhled, jsou celodřevěné a působí velice příjemně a útulně.

ramínka na šaty

Každý podobný kus nábytku je vždy zabezpečený osobním uzamykatelným zámkem, takže do skříňky máte přístup jenom vy samotní a nikdo Vám ji nemůže odemknout. To je velice důležité pro ochranu osobního vlastnictví.

Podobné příspěvky