Potřebovali byste si pořídit poklop, například na krytí kanalizace, studny nebo šachty? V tom případě byste měli dbát na co nejvhodnější výběr, při kterém byste se měli zaměřovat hlavně na použitý materiál. Velmi oblíbený je klasický kov, který má všestranné využití a spoustu výhod. Příjemným faktorem je i dostupná cena. Určitě byste se měli seznámit i s výhodami litiny, což je také velmi často užívaný materiál. Ten je určen zejména na vozovky, typická je pro něj velká odolnost a s tím související vysoká hmotnost. Co se týče ocelového plechu, ten vás naopak zaujme svým povrchem, který může být buď zcela hladký, nebo se speciální protiskluzovou úpravou. Máte zkrátka z čeho vybírat – pokud si však nevíte rady, tak se určitě neváhejte obrátit na odborníky, kteří vám poradí na základě vašich konkrétních požadavků.

kov

Setkáte se s nimi na každém kroku

Kde všude mohou najít kvalitní poklopy ud/poklopy-ocelove své využití? Je opravdu spousta míst, kde se běžně využívají, a kde se bez nich nedá absolutně obejít. Seznamte se tedy s možnostmi využití těchto prvků:

Chodníky
Pěší zóny
Parkovací plochy
Tokové mříže
Pozemní komunikace
Letištní plochy
Doky
– A mnoho dalších míst…

kanály

To však nehovoříme ještě o dalších možnostech využití. Určitě jste totiž taky slyšeli o poklopech na studny nebo o šachtách, které je také potřeba tímto způsobem krýt. Zde se však většinou využívají prvky vyrobené z jiných materiálů, například z plastu nebo jiných podobných kompozitních materiálů, které jsou naopak lehké a snadno manipulovatelné. Společnou vlastností úplně všech těchto prvků je však to, že jsou vysoce kvalitní a překvapí vás svou dlouhou životností. Z toho tedy plyne, že se bude jednat o výhodnou a dobrou investici, již nebudete litovat ani za pár let.